LightX indir (Android) 2.0.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  2.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Andor Communications
  LightX, Andorid cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. LightX uygulamasının sadece bir fotoğraf düzenleyici uygulama olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. LightX uygulaması üzerinden oluşturacağınız fotoğraflar gerçekten sıradışı efektlere sahip olan fotoğraflardır. Uygulama üzerinden oluşturacağınız fotoğrafların sosyal medyada arkadaşlarınız tarafından büyük ilgi göreceğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- LightX uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  LightX, Android cihazlarda bulunan diğer standart fotoğraf düzenleme uygulamalarına göre daha farklı efektlere sahiptir.
  3- Uygulama, sürekli güncelleme aldığı için düzenleme seçeneklerine ve efektlere her güncellemede bir yenisi ekleniyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- LightX uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama üzerinde bulunan bazı efektleri kullanabilmeniz için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  LightX nasıl yüklenir?

  LightX uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Yönlendirilmiş olduğunuz Google Play Store üzerinden LightX uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  LightX nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz LightX uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemi dışında herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  LightX nasıl kullanılır?

  LightX uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya ilk kez giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinde alt kısımda bulunan menü üzerinden Album kısmına giriş yaparak cihazınız üzerinde bulunan fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenlemeye başlayabilirsiniz.
  lig1.jpg

  LightX uygulaması üzerinden düzenlemek için seçmiş olduğunuz resim üzerinde klasik fotoğraf düzenleme uygulamalarının sahip olduğu özellikler dışında birçok düzenleme seçeneği görebilirsiniz.
  lig2.jpg

  LightX uygulamasını diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayırt eden en önemli özelliklerden biri olan farklı fotoğrafları birleştirerek sıradışı fotoğraflar yapmanızı sağlayan Blend özelliği. Bu özellik sayesinde iki farklı fotoğrafı birleştirerek yeni bir fotoğraf oluşturabilirsiniz. Örnek olarak yapılmış olan bir fotoğrafı aşağıda görebilirsiniz.
  ligBirles.png


  LightX uygulaması üzerinden nesnelerin resmini değiştirebilirsiniz. Nesne rengi değiştirmeye örnek olarak aşağıdaki görseli görebilirsiniz.
  lig3.png

  Son günlerde popüler olan saç rengi değiştirme efektini de LightX uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilmeniz mümkün.
  lig4.png

  Çekmiş olduğunuz selfie fotoğraflarda bulunan kusurları da LightX uygulaması aracılığı ile profesyonel olarak kapatabilirsiniz.
  lig5.png
Facebook yorumları