Limitsiz VPN programı indir 5.0

Bilgisayarınızda limitsiz olarak kullanabileceğiniz VPN programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  33.6 MB
  Sürüm:
  5.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  KeepSolid
  VPN Unlimited, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir VPN programıdır. VPN Unlimited programı sayesinde erişim engeli bulunan herhangi bir web sitesine farklı bir lokasyon kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. VPN programı kullanmak sadece erişim engelini ortadan kaldırmak için kullanılan bir program değildir. Mevcut olan internet hızınızdan memnun değilseniz de VPN programları kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- VPN Unlimited programını indirmek ücretsizdir.
  2- VPN Unlimited
  programı üzerinde yer alan VPN bağlantısı sağlayabileceğiniz ülkelerin sayısı çok fazladır. Herhangi bir bağlantı probleminde farklı bir ülke seçerek VPN kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- VPN Unlimited programını bilgisayarınıza kurulumunu tamamladığınız günden itibaren sadece 7 gün kullanabiliyorsunuz. VPN Unlimited programını kullanmaya devam edebilmek için Premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- VPN Unlimited programı üzerinde VPN bağlantısı sağladığınızda internetinizde anlık kopmalar gerçekleşebiliyor.

  VPN Unlimited nasıl indirilir?

  VPN Unlimited indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. VPN Unlimited indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  VPN Unlimited nasıl kurulur?

  VPN Unlimited programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden lisans anlaşmasını kabul etmek için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayın.

  v1.png

  VPN Unlimited programı kurulduğu zaman bilgisayarınız üzerinde biraz fazla boyut kaplayacağı için VPN Unlimited programının bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçerek Next butonuna tıklayın.

  v2.png

  VPN Unlimited programının gerekli lisans anlaşmalarını onayladıktan sonra ve kurulacağı alanı seçtikten sonra karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden Install butonuna tıklayın.

  v3.png

  VPN Unlimited kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın. VPN Unlimited programı otomatik olarak başlatılacaktır.

  v4.png

  VPN Unlimited nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra VPN Unlimited programı otomatik olarak başlayacaktır. Karşınıza gelecek olan ana ekran üzerinden yeni bir üyelik alarak VPN Unlimited programına giriş yapmanız gerekmektedir. E-Posta ve Şifreniz ile hızlı bir şekilde üyelik alabilirsiniz. Dilerseniz Facebook ve Google+ hesabınız ile VPN Unlimited programına giriş yapabilirsiniz.

  v5.png

  VPN Unlimited programına giriş yaptığınız zaman otomatik olarak en hızlı bölgeyi seçerek size VPN hizmeti vermeye başlayacaktır. Optimal yazan bölüme tıklayarak yeni bir bölge seçebilirsiniz.

  v6.png

  VPN Unlimited programının üzerinde yer alan ülkelerden istediğinizi seçebilirsiniz. Sunucular kısmına giriş yaparak ülkelerin bağlantı kalitesini görüntüleyebilir ve bağlantı hızı en yüksek olan ülkeye hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

  v7.png
Facebook yorumları