LingoDeer (Android) 2.93

Android cihazlarınızda yabancı dil öğrenmenizi ve pratik yapmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  40 MB
  Sürüm:
  2.93
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  LingoDeer
  LingoDeer, Android cihazlarınızdan İngilizce, Japon Hiragana, Çin Mandarin ve Kore Hangul dillerini öğrenmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Lingodeer, profesyonel dil öğretmenlerinden oluşan bir ekip tarafından tasarlanmıştır ve konuşma ve yazma becerilerinizi eğitmek için etkileşimli dersler, alıştırmalar ve özelliklerle birlikte gelir. Lingodeer uygulamasında günlük sadece 10 dakikanızı ayırarak dil öğrenebilir ve dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Alıştırmaların sonunda, kullanıcılar yaklaşık 2000 kelimelik bir kelime dağarcığına sahip olmalı ve verilen dillerden herhangi birinde basit bir konuşma yapabilecek hale gelir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. LingoDeer uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. LingoDeer uygulamasındaki eğitimler çok eğlenceli ve öğreticidir. Uygulamayı sıkılmadan kullanabilirsiniz.
  3. LingoDeer uygulaması hem giriş seviyesinde olan kullanıcılar için hem de profesyonel kullanıcılar için çok iyi bir yol göstericidir.
  4. LingoDeer uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazlarınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. LingoDeer uygulamasındaki bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  LingoDeer Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza LingoDeer indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden LingoDeer uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  LingoDeer Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden LingoDeer indirme işlemi tamamlandıktan sonra LingoDeer uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  LingoDeer Nasıl Kullanılır?

  1. LingoDeer uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. LingoDeer uygulamasına giriş yaptığınızda öğrenmek veya geliştirmek istediğiniz dili seçin ve uygulamayı kullanmaya başlayın.

   a1.png

  2. LingoDeer uygulaması profesyonel bir ekip tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Kullanıcıların basit ve etkili bir şekilde dil öğrenmesine ve geliştirmesine uygundur.

   a2.png

  3. LingoDeer uygulamasında herhangi bir dili öğrenirken verilen eğitimler detaylı ve açıklayıcı bir şekilde kullanıcılara aktarılır. Bu nedenle verilen eğitimleri kolay bir şekilde kavrayabilirsiniz.

   a3.png

  4. LingoDeer uygulaması sadece anlama becerinizi değil; yazma ve konuşma becerinizi de geliştirecek çeşitli eğitimlere sahiptir. Ayrıca LingoDeer uygulaması, eğitimini aldığınız dilde cümle kurmanıza da yardımcı olur.

   a4.png

  5. LingoDeer uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın bulunmasına gerek yoktur. Uygulamadaki eğitimleri çevrimdışı olarak da alabilirsiniz.

   a5.png
Facebook yorumları