liquidFOLDERS 4.0.28

Bilgisayarınızdaki dosyaları yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  24 MB
  Sürüm:
  4.0.28
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  liquidFOLDERS
  liquidFOLDERS, bilgisayarınızda yeni bir dosya ve klasör düzenleme yöntemi sağlayarak, hedeflenen öğeyi bulmak için sisteminizde sürekli gezinmek zorunda kalmadan, daha hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan belgelere erişmenizi sağlayan karmaşık ve ilginç bir programdır. Dosya eklemek için içerik menüsünden 'Klasörü İçe Aktar' seçeneğini kullanmanız yeterlidir, çünkü sadece birkaç tıklamayla tüm veri dizinini programa ekleyebilirsiniz. liquidFOLDERS, bilgisayarınızda bulmak istediğiniz herhangi bir dosyayı fazla zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde erişmenize olanak tanıyan en önemli dosyalarınızı gruplandırmanızı sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. liquidFOLDERS indirmek ücretsizdir.
  2. liquidFOLDERS programı sayesinde bilgisayarınızdaki dosya karmaşıklığının önüne geçebilirsiniz.
  3. liquidFOLDERS programının kullanışlı arayüzü sayesinde programı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. liquidFOLDERS programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  liquidFOLDERS Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara liquidFOLDERS indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza liquidFOLDERS indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  liquidFOLDERS Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza liquidFOLDERS kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinde yer alan “I accept the terms of this agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve sonrasında “Next” butonuna tıklayın.

   f1.png

  2. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak liquidFOLDERS programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   f2.png

  3. Bilgisayara liquidFOLDERS kurulumu tamamlandıktan sonra kurulum penceresini “Close” butonuna tıklayarak kapatabilirsiniz.

   f3.png

  liquidFOLDERS Nasıl Kullanılır?

  1. liquidFOLDERS programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. liquidFOLDERS programına giriş yaptıktan sonra programın ana penceresi üzerinde yer alan “Add storage location…” butonuna tıklayın.

   f4.png

  2. “Add storage location…” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden “Windows folder” butonuna tıklayın.

   f5.png

  3. “Windows folder” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencereyi kullanarak kategorilere ayırmak istediğiniz dosyayı seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   f6.png

  4. Bilgisayarınızda seçtiğiniz dosya liquidFOLDERS programına eklendikten sonra programın ana penceresi üzerinde bulunan klasöre çift tıklayarak klasörün içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

   f7.png

  5. liquidFOLDERS programına eklediğiniz klasörün içeriğini görüntülerken “Organize by” ve “Display as” bölümünü kullanarak görüntülemek istediğiniz dosya türüne göre istediğiniz filtreyi uygulayabilirsiniz.

   f8.png

  6. liquidFOLDERS programında bulunan herhangi bir dosyanın üzerine tıkladığınızda o dosya hakkında neredeyse ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

   f9.png
Facebook yorumları