Live Chat indir (Android) 03.01.18

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz görüntülü sohbet uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  35 MB
  Sürüm:
  03.01.18
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  LiveChat Studio
  Live Chat, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yeni insanlarla tanışmak ve dünyanın her yerindeki insanlarla canlı olarak sohbet etmenizi sağlayan çevrimiçi video sohbet uygulamasıdır. Live Chat uygulaması üzerinden sadece tek dokunuş ile dünyanın herhangi bir yerinden Live Chat uygulamasını kullanan kişiler ile tanışabilirsiniz. Uygulama üzerinden eşleştiğiniz kişiler ile yapacağınız 1 dakikalık görüşme sonrasında dilerseniz o kişiyi arkadaş ekleyerek sürekli olarak görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Live Chat uygulamasını indirmek kullanmak ücretsizdir.
  2- Live Chat
  uygulaması üzerinden birisiyle canlı konuşma gerçekleştirmeden önce video efektlerini ve video etiketlerini kullanarak görüntünüze farklılık katabilirsiniz.
  3- Live Chat uygulaması üzerinden görüntülü sohbet dışında yazılı olarak da sohbet edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Live Chat uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Live Chat uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  3- Live Chat uygulaması üzerinden görüntülü sohbet gerçekleştirirken internet hızınız ne kadar iyi olsa bile görüntüde kalite kaybı yaşayabiliyorsunuz.

  Live Chat indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Live Chat indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Live Chat indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Live Chat kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Live Chat kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Live Chat nasıl kullanılır?

  Live Chat uygulamasını cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasından sonra giriş yapabilirsiniz. Live Chat uygulaması üzerinden yeni insanlar ile tanışmaya başlamadan önce uygulama üzerinde bulunan video efektlerini kullanarak görüntünüzü güzelleştirebilirsiniz.

  c1.jpeg

  Live Chat uygulamasında görüntülü sohbet boyunca kullanabileceğiniz Video Filtreleri de mevcuttur. Uygulama üzerinde seçeceğiniz filtreleri görüntülü sohbet boyunca kullanabilir ve filtre değişikliği yapabilirsiniz.

  c2.jpeg

  Live Chat uygulaması üzerinde eşleştiğiniz kişiler ile sadece 1 dakikalık bir görüşme hakkı verilmektedir. 1 dakikalık süre sonunda eğer karşınızdaki kişi ile anlaşırsanız birbirinizi arkadaş olarak ekleyerek arkadaş listeniz üzerinden sürekli olarak görüntülü olarak konuşabilirsiniz.

  c3.jpeg

  Live Chat uygulamasından eklediğiniz arkadaşlarınız ile sürekli olarak görüşebilme imkanınız mevcuttur.

  c4.jpeg
Facebook yorumları