LivU indir (Android) 01.01.23

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz arkadaş edinme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  34 MB
  Sürüm:
  01.01.23
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  LivU
  LivU, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık uygulamasıdır. LivU uygulamasını kullanan diğer kişiler ile eşleşme sağlayarak videolu sohbet başlatabilirsiniz. LivU sadece ücretsiz bir canlı sohbet uygulaması değildir. Uygulama üzerinden aynı zamanda farklı ülkelerden, farklı kültürlerden ve farklı dillerden milyonlarca kullanıcı var. Dünyanın her bölümünde yaşayan ve tamamen farklı alışkanlıkları ve kültürleri olan kişilerle eşleşebilirsiniz. Eşleştiğiniz kişiler ile görüntülü sohbet başlatarak onların yaşam tarzı, kültürleri ve dilleri hakkında sohbet edebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. LivU uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. LivU uygulamasında yüzlerce ülkeden insanlarla tanışıp arkadaşlık kurabilmeniz mümkün.
  3. LivU uygulaması üzerinden eşleştiğiniz kişi ile birbirinizi karşılıklı arkadaş olarak eklerseniz birbirinizi hiçbir zaman kaybetmezsiniz.
  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1. LivU uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. LivU uygulamasında bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  LivU indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz LivU indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store uygulaması üzerinden LivU uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  LivU kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan LivU uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. LivU uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatmanız yeterlidir.

  LivU nasıl kullanılır?

  LivU uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sosyal medya hesaplarınız veya Gmail hesabınız ile uygulama üzerinde hesap oluşturabilirsiniz. LivU uygulaması üzerinden hesap oluşturduktan sonra hızlı bir şekilde kaydırarak yeni kişilerle eşleşmeye başlayabilirsiniz.

  liv1.jpeg

  LivU uygulaması üzerinden eşleştiğiniz kişileri arkadaş listenize ekleyerek onlarla sürekli olarak görüntülü sohbet edebilirsiniz. Uygulamanın aktif kullanıcı sayısının çok yüksek olmasından dolayı bir kez eşleştiğiniz birisi ile tekrar eşleşmeniz zaman alabilir. Bu nedenden dolayı beğendiğiniz kişileri arkadaş listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

  liv2.jpeg

  LivU uygulamasında görüntülü sohbet gerçekleştirirken anlık olarak uygulama üzerinde bulunan Video Filtrelerini kullanabilirsiniz.

  liv3.jpeg

  LivU uygulamasında bulunan özel video efekti olan Beauty Effect (Güzellik Efekti) sayesinde görüntülü sohbet sırasında cildinize pürüzsüz bir görüntü kazandırarak görünüşünüzü güzelleştirebilirsiniz.

  liv4.jpeg
Facebook yorumları