Loaris Trojan Remover 3.1.9

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,1 MB
  Sürüm:
  3.1.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Loaris
  Loaris Trojan Remover bilgisayarınızı temizlemenize ve kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmanıza yardımcı olan programdır. Loaris Trojan Remover, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım bileşenleri tarafından yapılan belirli değişiklikleri geri almak ve sistem bilgilerini toplamak için kullanılabilecek çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sadece birkaç tıklama ile kullanabilir ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Loaris Trojan Remover, sorunları tanılamak için çok yararlı olabilecek tüm çalışan işlemleri, hizmetleri ve başlangıç öğelerini içeren kapsamlı bir sistem günlüğü oluşturabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Loaris Trojan Remover indirmek ücretsizdir.
  2. Loaris Trojan Remover programı modern ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Programı ilk kez indiren kullanıcılar bile kolaylıkla kullanabilir.
  3. Loaris Trojan Remover programındaki birden fazla özelleştirilebilir tarama özelliği sayesinde kendi isteğinize uygun olan tarama türünü seçebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Loaris Trojan Remover programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Loaris Trojan Remover Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Loaris Trojan Remover indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından Loaris Trojan Remover indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Loaris Trojan Remover Nasıl Kurulur?

  1. Loaris Trojan Remover kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Açılan kurulum penceresi üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak bilgisayara Loaris Trojan Remover kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   t1.PNG

  2. PC’ye Loaris Trojan Remover kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   t2.PNG

  Loaris Trojan Remover Nasıl Kullanılır?

  1. Loaris Trojan Remover programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Loaris Trojan Remover programına giriş yaptığınızda açılan arayüz üzerinde bulunan farklı tarama işlemlerinden ihtiyacınıza uygun olan tarama işlemini seçerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   t3.PNG

  2. Loaris Trojan Remover programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemi sonucunda tespit edilen zararlı içeriklere uygulanacak işlemi açılır pencere üzerinden seçin.

   t4.PNG

  3. Tespit edilen zararlı dosyalara uygulanacak işlemi seçtikten sonra “Apply” butonuna tıklayarak seçtiğiniz işlemin tespit edilen dosyalara uygulanmasını sağlayın.

   t5.PNG

  4. Loaris Trojan Remover programında gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri detaylı olarak programın “Log Files” bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

   t6.PNG
Facebook yorumları