LOCKit (Android) 2.2.68_ww

Android cihazlarınızda uygulama, fotoğraf ve video şifrelemenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,4 MB
  Sürüm:
  2.2.68_ww
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SuperTools Corporation
  LOCKit, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz şifreleme uygulamasıdır. LOCKit, kullanıcıların kişisel verileri güvence altına almalarını ve meraklı kişilerin mesajlarına, arama kayıtlarına, fotoğraflarına veya videolarına göz atmalarını önleyen bir uygulamadır. LOCKit, önemli uygulamaları PIN, desen veya parmak izi ile kilitlemenizi sağlar. Başlangıçta, Android cihazınızda güvenlik sorunları yaşanabilecek tüm öğeleri önerir, ancak bu öğeleri kendi isteğinize göre şekillendirme özgürlüğüne de sahipsiniz. Bu nedenle, özel resimleri, videoları, arama kayıtlarını, e-postaları, mesajları ve sosyal medya hesaplarını yetkisiz kişilerden hızlı bir şekilde koruyabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak galerisini tamamen kilitlemek istemeyen kullanıcılar için de bir seçenek var: Vault. Uygulamadaki Vault özelliğini kullanarak Android cihazınızda bulunan herhangi fotoğraf veya video dosyasını kasaya kilitleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. LOCKit uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. LOCKit uygulamasında PIN, desen veya parmak izi seçeneklerinden istediğiniz şifreleme türünü seçebilirsiniz.
  3. LOCKit uygulaması, kilit ekranından ve bildirim çubuğundan mesaj önizlemelerini gizlemenizi sağlar.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. LOCKit uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Android için LOCKit Nasıl İndirilir?

  LOCKit indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza LOCKit indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için LOCKit Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz LOCKit uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. LOCKit uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için LOCKit Nasıl Kullanılır?

  1. LOCKit cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. LOCKit uygulamasına Android cihazınızda giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlamadan önce kullanmak istediğiniz şifre türünü ve kullanmak istediğiniz şifreyi belirleyin.

   a0.png

  2. LOCKit uygulamasında kullanmak istediğiniz şifreyi belirledikten sonra Android cihazınızda bulunan tüm uygulamalar otomatik olarak LOCKit uygulamasına senkronize edilecektir. “App Lock” özelliğini kullanarak Android cihazınızdaki istediğiniz uygulamaları şifreleyebilirsiniz.

   a1.png

  3. LOCKit uygulamasını kullanarak dilerseniz tamamen cihazınızın galerisini kilitleyebilir veya sadece istediğiniz fotoğraf ve video dosyalarını Vault (Kasa) özelliğini kullanarak galerinizden gizleyebilir ve şifreleyebilirsiniz.

   a2.png

  4. Cihazınızda kilitlediğiniz herhangi bir uygulamaya giriş yaparken yanlış şifre girildiğinde otomatik olarak cihazınızın ön kamerası kullanılarak fotoğraf çekilir. Bu sayede cihazınıza kimin erişim sağlamaya çalıştığını görebilirsiniz.

   a3.png
Facebook yorumları