Lords Mobile bilgisayara indir 1.87

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Lords Mobile oyununu bilgisayarda oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  149 MB
  Sürüm:
  1.87
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IGG
  Lords Mobile bilgisayara indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirerek Play Store üzerinde bulunan Lords Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz. Lords Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden yüksek grafikler ile oynayabilirsiniz. Lords Mobile bilgisayara indirme işlemi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Lords Mobile bilgisayardan oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Lords Mobile
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.

  Lords Mobile bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayara Lords Mobile indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza LD Player kurulumu gerçekleştirerek Lords Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Lords Mobile bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  ld1.png

  Android için Lords Mobile oyununu bilgisayara indirmek için LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza Lords Mobile oyununu indirebilirsiniz.

  ld2.png

  LD Player programının kurulumu tamamlandıktan sonra program üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yaparak Lords Mobile bilgisayara indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Lords Mobile bilgisayardan nasıl oynanır?

  Lords Mobile oyununu bilgisayardan oynamak için LD Player programının kurulumunun tamamlanmasından sonra Play Store uygulamasına giriş yapın. Play Store uygulaması üzerinden LD Player programına Lords Mobile oyununu indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız yoksa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile Play Store uygulaması üzerinde oturum açtıktan sonra uygulamanın ana ekranında bulunan arama kısmına Lords Mobile yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.png

  Lords Mobile bilgisayara indirmek için Yükle butonuna tıklayarak Lords Mobile oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld6.png

  Lords Mobile bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Eğer mevcut gmail hesabınız ile Lords Mobile oyununa giriş yaptıysanız mevcut olan hesabınızı oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer yeni bir Gmail hesabı ile giriş yaparsanız oyuna sıfırdan başlayacaksınız.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları