Lords Mobile indir (Android) 1.87

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz online strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  149 MB
  Sürüm:
  1.87
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IGG
  Lords Mobile, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz gerçek zamanlı strateji oyunudur. Lords Mobile oyunu üzerinden kendi imparatorluğunuzu oluşturarak korkunç canavarlar ve güçlü düşmanlarla kaosa atılan egzotik büyülü toprakları keşfedin. Sahip olduğunuz kahramanların becerilerini güçlendirerek gireceğiniz savaşlardan galibiyet elde etmeye çalışın. Oyun üzerinde yeni arkadaşlar edinerek onlarla birlikte bir topluluk oluşturabilir ve diğer topluluklara karşı savaş açabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Lords Mobile oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Lords Mobile
  oyununu arkadaşlarınız ile topluluk oluşturarak çevrimiçi bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3- Lords Mobile oyununu üzerinde bulunan etkinlikler ve sürekli olarak gelen güncellemeler sayesinde oyun keyfi hiç azalmadan oynamaya devam edebilirsiniz.
  4- Lords Mobile oyunu üzerinde herhangi bir reklam bulundurmamaktadır.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Lords Mobile oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. İnternet bağlantısı olmadan oyuna giriş yapamıyorsunuz.

  Android cihazlara Lords Mobile indirme nasıl yapılır?

  Lords Mobile oyununu Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde oynamak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Lords Mobile oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Lords Mobile kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Lords Mobile oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Android cihazlarda Lords Mobile nasıl oynanır?

  Lords Mobile oyununu oynamak için Android cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulamaya giriş yapın. Kendi krallığınızı oluşturarak Lords Mobile oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde size verilen ipuçlarını takip ederek Lords Mobile oyununun nasıl oynanacağı hakkında bilgi alabilirsiniz

  m1.jpg

  Kendi krallığınızı oluşturduktan sonra kendi askerlerinizin seviyesini de yükseltebilirsiniz. Lords Mobile oyunu üzerinden yapacağınız savaşlarda askerlerinizin dizilişini düzenleyerek rakibinizi kendi stratejiniz ile yenmeye çalışın.

  m2.jpg

  Oluşturduğunuz strateji ile rakibinizi yenerek en iyi sonucu almak için askerlerinizi sürekli olarak geliştirin.

  m3.jpg

  Farklı canavaları öldürerek elde edeceğiniz malzemeler ile krallığınızı yükseltebilirsiniz.

  m4.jpg

  Benzersiz yetenek ve karaktere sahip kahramanları toplayın ve geliştirin.

  m5.jpg

  Lords Mobile oyunu tamamen stratejiye bağlı olarak oynanabilen bir oyundur. Stratejinizi istediğiniz zaman değiştirerek kendi istediğiniz tarzda bir oyun oynayabilirsiniz.

  m6.jpeg
Facebook yorumları