MacroDroid (Android) 4.9.5.2

Android cihazlarınıza makro komutlar atamanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  27 MB
  Sürüm:
  4.9.5.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ArloSoft
  MacroDroid, Android cihazlarınızda komutlar oluşturmanıza ve bu komutların otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan bir uygulamadır. MacroDroid uygulamasında oluşturacağınız otomatik komutları kullanarak Android cihazınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. MacroDroid uygulamasında oluşturabileceğiniz bazı komutlar şunlardır: Evinize gittiğinizde otomatik olarak WiFi bağlantısını aktif edebilir, pil tüketimini kontrol edebilir, arabanıza bindiğinizde otomatik olarak müzik çalmasını sağlayabilir ve bunlara benzer daha çeşitli kısayollar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, görevleri otomatikleştirmek için Bluetooth ve ses düğmeleri gibi NFC etiketlerini kullanabilir ve hatta telefonunuzdaki saati veya diğer bilgileri görüntülemek için güç düğmesini kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. MacroDroid uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. MacroDroid uygulamasını kullanarak Android cihazınızdaki bazı özellikleri daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  3. MacroDroid uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda root işleminin gerçekleştirilmesine gerek yoktur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. MacroDroid uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. MacroDroid uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  MacroDroid Nasıl İndirilir?

  Android için MacroDroid indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasındaki “Yükle” butonuna dokunarak MacroDroid uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  MacroDroid Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasından Android cihazınıza indirdiğiniz MacroDroid uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. MacroDroid uygulamasını kullanmak için herhangi bir kuruluma ihtiyacınız yoktur.


  MacroDroid Nasıl Kullanılır?

  1. MacroDroid uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. MacroDroid uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılacak arayüz üzerindeki “Add Macro” butonuna tıklayarak yeni bir makro oluşturabilirsiniz.

   m1.jpg

  2. MacroDroid uygulamasında makro oluşturma sayfasına giriş yaptığınızda sizi hazır makro komutlarının bulunduğu bir liste karşılayacaktır. Bu liste üzerinden kullanmak istediğiniz makronun üzerine tıklayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m2.jpg

  3. MacroDroid uygulamasında kullandığınız makroların içeriğini ve yapacağı işlemleri kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

   m3.jpg

  4. MacroDroid uygulamasında kullandığınız makroları kategorilere ayırarak makroları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   m4.jpg
Facebook yorumları