Magic Partition Recovery 3.0

Bilgisayarınızdan silinen dosyaları kurtarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  40,3 MB
  Sürüm:
  3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  East Imperial Soft
  Magic Partition Recovery, bilgisayarınızdan silinmiş olan dosya ve klasörlerinizi kurtarmanıza yardımcı olan programdır. Magic Partition Recovery bilgisayarınızdan silinmiş veya biçimlendirilmiş bölümlerin yanı sıra kötü amaçlı yazılım bulaşmalarından kaynaklanan verileri geri yüklemek için kullanılabilir. Magic Partition Recovery programını kullanarak bilgisayarınızın herhangi bir konumundan silinmiş olan dosyaları tespit etmek için tarama işlemi başlatın ve tarama işlemi sonucunda bulunan dosyalardan istediğinizi kurtarın. Magic Partition Recovery programını kullanarak kurtardığınız öğeleri yerel bir klasöre, bir USB belleğe veya çıkarılabilir bir diske kaydedebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Magic Partition Recovery programını indirmek ücretsizdir.
  2. Magic Partition Recovery programını kullanarak bilgisayarınızdan silinen dosyaların uzantısı ne olursa olsun kurtarma işlemi uygulayabilirsiniz.
  3. Magic Partition Recovery programını kullanarak kurtardığınız dosyaları çıkarılabilir disklere de kaydedebilmeniz mümkündür.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Magic Partition Recovery programının sahip olduğu tüm özelliklere erişebilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Magic Partition Recovery Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Magic Partition Recovery indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Magic Partition Recovery indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Magic Partition Recovery Nasıl Kurulur?

  1. Magic Partition Recovery indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra kurulumu başlatmak için “I Agree” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. Bilgisayara Magic Partition Recovery kurulumunu gerçekleştirmeden önce kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  3. PC’ye Magic Partition Recovery kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.PNG

  Magic Partition Recovery Nasıl Kullanılır?

  1. Magic Partition Recovery kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Magic Partition Recovery programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden veri kurtarma işlemi uygulamak istediğiniz diski seçerek veri kurtarma işlemine başlayın.

   p4.PNG

  2. Veri kurtarma işlemi uygulamak istediğiniz diski seçtikten sonra “Recovery” butonuna tıklayarak veri kurtarma işlemini başlatın.

   p5.PNG

  3. Veri kurtarma işlemi sonucunda kurtarılan dosyaların bilgisayarınızın hangi bölümüne kaydedileceğini seçin ve ardından “Recovery” butonuna tıklayarak veri kurtarma işlemini başlatın.

   p6.PNG

  4. Magic Partition Recovery programında gerçekleştirdiğiniz veri kurtarma işlemi sonucunda bulunan dosyalardan hangilerinin kurtarılacağına siz karar verebilirsiniz. Kurtardığınız verileri seçtiğiniz disk bölümü üzerinden kontrol edebilirsiniz.

   p7.PNG
Facebook yorumları