Magic Uneraser 5.0

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyaları geri yüklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  40,5 MB
  Sürüm:
  5.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  East Imperial Soft
  Magic Uneraser, bilgisayarınızdaki disklerinizden veya taşınabilir disklerinizden bir hata sonucu silinmiş olan dosyaları kurtarmanızı sağlayan programdır. Magic Uneraser, veri kurtarma işlemini en az çabayla gerçekleştirmenizi sağlayan temiz ve sezgisel bir düzene sahiptir. Magic Uneraser programında özel parametreleri sadece birkaç tıklamayla nasıl yapılandırabileceğini öğrenebilirsiniz. Program, bilgisayarınızın diskinde veya taşınabilir diskinizde depolanan dosyalara ve klasörlere hızlı erişim sağlar, böylece işlemek istediğiniz öğeleri kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca Magic Uneraser programını kullanarak, Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinen dosyaları geri yükleyebilir, silinmiş ve biçimlendirilmiş bölümlerden veri alabilir ve tıpkı Windows Gezgini'ni kullandığınız gibi disk içeriğine bakabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Magic Uneraser indirmek ücretsizdir.
  2. Magic Uneraser programını kullanarak sadece bilgisayarınızdaki disklerden değil; taşınabilir disklerinizden de (taşınabilir HDD, USB bellek, Hafıza Kartları vb.) veri kurtarabilirsiniz.
  3. Magic Uneraser programında sadece seçeceğiniz dosyaların kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Magic Uneraser programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Magic Uneraser Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Magic Uneraser indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Magic Uneraser kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Magic Uneraser Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Magic Uneraser kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   m1.PNG

  2. Bilgisayara Magic Uneraser kurulumunu gerçekleştirirken pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m2.PNG

  3. Magic Uneraser kurulum işlemi tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m3.PNG

  Magic Uneraser Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından Magic Uneraser programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Magic Uneraser programına giriş yapmanızın ardından veri kurtarma işlemini uygulamak istediğiniz diski seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın. Diskten kaybolan verilerin tespit edilmesi biraz zaman alabilir. Bu işlem tamamlanana kadar programı kapatmamaya özen gösterin.

   m4.PNG


  2. Magic Uneraser programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemi sonucunda silinen dosyalar programın “Lost and Found” bölümünde gösterilecektir.

   m5.PNG

  3. Magic Uneraser programının “Lost and Found” bölümünden bilgisayarınızdan silinen dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Geri yüklemek istediğiniz dosyaların üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklayın ve açılacak menü üzerindeki “Recovery” butonuna tıklayarak seçtiğiniz dosyanın kurtarılmasını sağlayın.

   m6.png
Facebook yorumları