Magisto Video Editor indir (Android) 4.50.1.19408

Android cihazlarınızdaki videoları düzenlemenizi sağlayan kaliteli bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  51 MB
  Sürüm:
  4.50.1.19408
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Magisto
  Magisto Video Editor, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanabileceğiniz video düzenleme uygulamasıdır. Magisto Video Editor uygulaması üzerinde Müzikli Slayt Gösterisi, Kolaj ve Video Düzenleme gibi işlemleri birkaç dakika içinde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Eğer telefonunuzda herhangi bir video klip bulunmuyorsa Magisto akıllı film yapımcısı özelliği sayesinde yalnızca fotoğrafları kullanarak gerçek bir film gibi görünen müzikle bir kolaj veya slayt gösterisi oluşturabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Magisto Video Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Magisto Video Editor uygulamasında düzenleyeceğiniz ve oluşturacağınız videolara herhangi bir reklam logosu vs. eklenmiyor.
  3. Magisto Video Editor uygulamasında reklam bulunmuyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Magisto Video Editor uygulaması üzerinde bulunan bazı video efektlerini kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Magisto Video Editor Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Magisto Video Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulaması üzerinden Magisto Video Editor indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Magisto Video Editor Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Magisto Video Editor kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.


  Magisto Video Editor Nasıl Kullanılır?

  1. Magisto Video Editor uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Magisto Video Editor uygulaması üzerinde video düzenleme işlemi yapabilmeniz için Facebook veya Google hesabınız ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook veya Google hesabınız ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra video düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.

   ma1.jpeg

  2. Magisto Video Editor uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranı üzerinden cihazınızın galerisinde bulunan tüm fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz ana ekranın sağ üst kısmında yer alan kamera simgesine dokunarak yeni bir fotoğraf veya video çekebilirsiniz.

   ma2.jpeg

  3. Magisto Video Editor uygulamasında düzenlemek istediğiniz bir fotoğraf veya video üzerinde yapmak istediğiniz düzenleme işlemini size sunulacak menü üzerinden seçin ve ardından MAKE MY MOVIE butonuna dokunun.

   ma3.jpeg

  4. MAKE MY MOVIE butonuna dokunduktan sonra yapmak istediğiniz düzenleme işlemini kategorilendirilmiş şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   ma4.jpeg

  5. Magisto Video Editor uygulaması üzerinde düzenlediğiniz videoları sosyal medya hesaplarınızda tek tıkla kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

   ma5.jpeg
Facebook yorumları