Mailbird indir 2.5.27

Birden fazla e-posta hesabını aynı anda yönetebilmenizi sağlayan e-posta programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,85 MB
  Sürüm:
  2.5.27
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Mailbird
  Mailbird, bilgisayarınızda e-posta hesaplarınızı kolaylıkla yönetmenizi sağlayan bir programdır. Mailbird programı üzerinde birden fazla e-posta hesabınızı ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Mailbird programının sahip olduğu kaliteli arayüz sayesinde gelen ve giden maillerinizi profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Mailbird programını indirmek ücretsizdir.
  2- Mailbird
  programı üzerinden e-posta göndermek istediğiniz zaman sizi çok kullanışlı bir pencere karşılamaktadır. Bu pencere üzerinden kolaylıkla e-postalarınızı yazabilirsiniz.
  3- Mailbird programının sahip olduğu sesli masaüstü bildirimleri sayesinde e-posta adresinize gelen postaların hiçbirini kaçırmazsınız.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Mailbird programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Mailbird indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Mailbird indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Mailbird kurulumu nasıl yapılır?

  Mailbird kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmelerini okuduktan sonra Accept butonuna tıklayarak Mailbird kurulumuna başlayabilirsiniz.

  m1.png

  Mailbird kurulumuna devam etmeden önce programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı ve programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra Install Mailbird butonuna tıklayın.

  m2.png

  Bilgisayarınıza Mailbird kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Start Mailbird butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  m3.png

  Mailbird nasıl kullanılır?

  Mailbird kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Mailbird programına giriş yaptıktan sonra karşınıza otomatik olarak açılacak pencere üzerinden kullanmak istediğiniz e-posta adresini ve şifrenizi giriş yaparak Continue butonuna tıklayın.

  m4.png

  Mailbird programı güvenli bir programdır. Programın e-posta adresinize erişimini istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Mailbird programına giriş yaptıktan sonra e-posta hesabınız üzerinde bulunan tüm e-postaların program üzerinde senkronizasyon işlemi başlatılacaktır. E-postaların senkronize işleminin tamamlanması e-posta sayısına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca programın sol üst kısmında yer alan Compose butonuna tıklayarak yeni e-posta oluşturabilir veya Search bölümünden e-postalarınız üzerinde arama yapabilirsiniz.

  m5.png

  Mailbird programı üzerinde bulunan Compose butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak pencere üzerinden e-posta oluşturabilirsiniz. Mailbird programının e-posta oluşturma penceresinin gayet kullanışlı olduğunu söylemekte de fayda var.

  m6.png
Facebook yorumları