MailWasher indir 7.11.10

Mail adresinizde bulunan spam maillerini temizlemenize yarayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  21,8 MB
  Sürüm:
  7.11.10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Firetrust
  MailWasher, bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz spam mail temizleme programıdır. Mail adresinize gelmiş olan tüm mailleri bilgisayarınıza indirmeden sadece spam maillerini ortadan kaldıracak şekilde çalışmaktadır. Mail adresinizde çok fazla yer işgal eden ve gözünüzü yoran spam maillerini MailWasher programını kullanarak kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- MailWasher programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- MailWasher
  spam mail filtreleme ve silme kategorisinde bulunan diğer programlara göre daha kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- MailWasher programına mail adresinizi ve şifrenizi giriş yapmak ve MailWasher yazılımına izin vermeniz gerekmektedir. Eğer mail adresiniz ile giriş yapmazsanız spam mailleri temizleyemiyorsunuz.

  MailWasher indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza MailWasher indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. MailWasher kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  MailWasher kurulumu nasıl yapılır?

  MailWasher kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan kurulum penceresi üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve OK butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  mail1.png

  MailWasher programını bilgisayarınıza kurmak için yazılım lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Yazılım lisans sözleşmesini onaylamak için I accept the terms in the License Agreement seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayın.

  mail2.png

  MailWasher programını bilgisayarınıza Standart ve Özel olarak iki farklı şekilde kurulumunu gerçekleştirebilisiniz. Kuruluma devam etmek için üretici firmanın da önerdiği Standart kurulumu seçeneğini işaretleyerek Next butonuna tıklayın.

  mail3.png

  MailWasher kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

  mail4.png

  MailWasher kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

  mail5.png

  MailWasher nasıl kullanılır?

  MailWasher programının kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. MailWasher programına ilk kez giriş yaptığınızda size mail adresinizi eklemeniz için bir pencere açacaktır. Next butonuna tıklayarak mail adresi ekleme ekranına geçiş yapın.

  mail6.png

  Karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Hesap açıklaması ve Mail Adresini giriş yaptıktan sonra Next butonuna tıklayarak devam edin. Next butonuna tıkladıktan sonra mail adresinizin şifresi sorulacaktır. Mail adresinizin şifresini giriş yaptıktan sonra MailWasher programının arayüzüne yönlendirileceksiniz.

  mail7.png

  Mail adresiniz ile MailWasher programına giriş yaptıktan sonra hesabınıza gelen mailler otomatik olarak senkronize edilecektir. Eğer senkronize işleminin tam anlamıyla gerçekleşmediğini düşünüyorsanız sol üst kısımda bulunan Check Mail butonuna tıklayabilirsiniz. Senkronizasyon işlemi tamamlandıktan sonra Wash Mail butonuna tıklayarak mail adresinize gelmiş olan spam maillerini silebilirsiniz.

  mail8.png
Facebook yorumları