Malware Hunter indir 1.75.0.661

Bilgisayarınızı dışarıdan gelecek tehditlere karşı koruyan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  41,9 MB
  Sürüm:
  1.75.0.661
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Glarysoft
  Malware Hunter, bilgisayarınızı dışarıdan gelecek tehditlere karşı korumanızı sağlayan bir programdır. Malware Hunter programı üzerinde bulunan aktif koruma özelliği sayesinde bilgisayarınıza internet veya çıkarılabilir disk üzerinden gelebilecek zararlı dosyalar otomatik olarak engellenir. Malware Hunter programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından koruma özelliği otomatik olarak aktif edilir. Eğer bilgisayarınıza Malware Hunter programını kurmadan önce zararlı yazılım veya dosya bulaştığını düşünüyorsanız programın tarama özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca program üzerinde bulunan bilgisayar hızlandırma ve gereksiz dosya temizleme özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Malware Hunter programını indirmek ücretsizdir.
  2. Malware Hunter programında bulunan aktif koruyucu sayesinde bilgisayarınız dışarıdan gelebilecek tüm tehditlere karşı sürekli korunmaktadır.
  3. Malware Hunter programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde programı kullanmak çok kolaydır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Malware Hunter programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmek için Malware Hunter Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Malware Hunter nasıl indirilir?

  Malware Hunter indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Malware Hunter kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Malware Hunter nasıl kurulur?

  1. Malware Hunter kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra Malware Hunter kurmak için “I Agree” butonuna tıklayın. I Agree butonuna tıkladıktan sonra lisans sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

   m1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise Malware Hunter programının bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   m2.png

  3. Malware Hunter programına hızlı erişim sağlayabilmek için Create a desktop icon seçeneğini işaretleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Create a desktop icon seçeneğini işaretleyerek programın bir kısayolunun masaüstüne oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

   m3.png

  4. Programın kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Malware Hunter programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   m4.png

  Malware Hunter nasıl kullanılır?

  1. Malware Hunter programının kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bulunan Quick Scan butonuna tıklayarak bilgisayarınızda hızlı bir şekilde virüs taraması gerçekleştirebilirsiniz.

   m5.png

  2. Tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve bilgisayarınızdaki dosyaların sayısına göre değişiklik gösterebilir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda herhangi bir hata bulunduysa Malware Hunter programı hatayı otomatik olarak düzeltecektir. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından Finish butonuna tıklayarak programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   m6.png
Facebook yorumları