Managed Disk Cleanup 2019.4.19.1001

PC'de bulunan gereksiz dosyaları ortadan kaldırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  77 KB
  Sürüm:
  2019.4.19.1001
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  thebookisclosed
  Managed Disk Cleanup, bilgisayarınızın diski üzerinde bulunan gereksiz dosyaları ortadan kaldırmanıza sağlayan ücretsiz bir programdır. Managed Disk Cleanup programını kullanarak bilgisayarınızın diski üzerinde yer alan Temp Dosyalarını, İndirilen Program Dosyalarını ve Hata Raporlama dosyalarını tamamen kaldırabilirsiniz. Managed Disk Cleanup programı sayesinde bilgisayarınızın diski üzerinde yer alan gereksiz dosyaları ortadan kaldırarak bilgisayar diskinin kullanılabilir alanını yükseltebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Managed Disk Cleanup programını indirmek ücretsizdir.
  2. Managed Disk Cleanup programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Managed Disk Cleanup programında yapacağınız herhangi bir yanlış dosya silme işleminin geri dönüşü olmamaktadır.

  Managed Disk Cleanup Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Managed Disk Cleanup indirmek için yukarıda bulunan ”Hemen indir” butonuna tıklayın. ”Hemen indir” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Managed Disk Cleanup indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Managed Disk Cleanup Nasıl Kurulur?

  Managed Disk Cleanup indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Managed Disk Cleanup programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Managed Disk Cleanup Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Managed Disk Cleanup programını çalıştırın. Managed Disk Cleanup programını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızın diski üzerinde bulunan gereksiz dosyaların tarama işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Tarama işlemi tamamlanana kadar program penceresini kapatmamaya özen gösterin.

   m1.PNG

  2. Managed Disk Cleanup programı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tarama işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak aşağıdaki pencereye yönlendirileceksiniz. Pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosyaları seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   m2.PNG

  3. Managed Disk Cleanup programını kullanarak bilgisayarınızdan temizlemek istediğiniz dosyaları seçtikten sonra açılacak olan pencere üzerinde bulunan “OK” butonuna tıklayarak gereksiz dosyaların bilgisayarınızdan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

   m3.PNG
Facebook yorumları