ManicTime 4.4.9.1

Bilgisayarınızda geçirdiğiniz zamanı takip edebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  23,6 MB
  Sürüm:
  4.4.9.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ManicTime
  ManicTime, bilgisayarınızda ne kadar zaman geçirdiğinizi görüntüleyebileceğiniz bir programdır. ManicTime, sadece bilgisayarınızda ne kadar zaman geçirdiğinizi değil; bu zaman içerisinde hangi programları ve uygulamaları kullandığınızı, hangi web sitelerini ziyaret ettiğinizi ve hangi dosyaların açıldığını da görüntülemenizi sağlar. ManicTime programında birden fazla kullanıcı profili oluşturabilir ve bilgisayarınızı kullanan diğer kişilerin de bilgisayarınızda ne kadar zaman harcadığını, ziyaret ettiği web sitelerini ve kullandığı programları da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ManicTime programının kaydettiği verilerden bir rapor dosyası oluşturabilir ve bu dosyayı istediğiniz bir kişiyle paylaşabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ManicTime indirmek ücretsizdir.
  2. ManicTime programında kaydedilen verileri grafik veya özel bir tablo üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  3. ManicTime programında istediğiniz bir tarihte tutulan verileri hızlı bir şekilde görüntüleyebilmeniz mümkündür.
  4. ManicTime programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki etmez.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ManicTime programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  ManicTime Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara ManicTime indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza ManicTime indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  ManicTime Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara ManicTime kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Pencere içerisindeki lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere içerisindeki “Change…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   m2.PNG

  3. PC’ye ManicTime kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   m3.PNG

  ManicTime Nasıl Kullanılır?

  1. ManicTime programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. ManicTime programına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak bilgisayarınızda gerçekleştirilen işlemler kayıt altına alınmaya başlayacaktır. Kayıt altına alınan işlemleri listelenmiş olarak ManicTime programı içerisinden görüntüleyebilirsiniz.

   m4.PNG

  2. Programın arayüzü içerisindeki “Applications” bölümüne farenizi sürüklediğinizde hangi programın ne kadar süre boyunca kullanıldığını görüntüleyebilirsiniz.

   m5.png

  3. Programın “Documents” bölümü üzerinden bilgisayarınızda kullanılan dosyaları, klasörleri ve ziyaret edilen web sitelerini görüntüleyebilirsiniz.

   m6.PNG

  4. ManicTime programının kayıt altına aldığı verileri “Statistics” bölümü içerisinden günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bir tarihin verilerini de görüntüleyebilmeniz mümkündür.

   m7.PNG
Facebook yorumları