MapleStory M (Android) 1.48

Orijnal MapleStory oyununun Android sürümü

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  88 MB
  Sürüm:
  1.48
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NEXON Company
  MapleStory M, klasik MapleStory oyununu mobil cihazlarınızdan oynayabilmenizi sağlayan bir Android oyunudur. Bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik MapleStory Kaşifleri olarak çok oyunculu bir mobil oyun oynayın. Kara Şövalye, Bow Master, Gece Efendisi, Piskopos ve Corsair veya yeni Kaşifler olarak rol oynamaya başlayın. Ayrıca Android oyuna yeni eklenen Shadower, Hero ve Arch Mage karakterlerini de kullanabilirsiniz. Seviye atlamak ve 4. adımı tamamlayan ilk kişi olmak için arkadaşlarınızla yarışın. Çok oyunculu baskınlara katılın, loncanız için en iyi oyuncuları alın ve destansı patronları birlikte yenin.

  m0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. MapleStory M oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. MapleStory M bir açık dünya oyunudur. Oyunda gerçekleştireceğiniz savaşlar ve etkinliklerin bir sınırı yok, bu yüzden oyunu devamlı oynayabilirsiniz.
  3. MapleStory M oyununda yönetmek istediğiniz karakteri kendiniz seçebilirsiniz.
  4. MapleStory M oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. MapleStory M oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. MapleStory M oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android cihazlara MapleStory M Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza MapleStory M indirmek için üst kısımda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayarak MapleStory M oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara MapleStory M Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indireceğiniz MapleStory M oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan MapleStory M logosuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda MapleStory M Nasıl Oynanır?

  1. MapleStory M oyununu oynamak için indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. MapleStory M oyununa giriş yaptığınızda yönetmek istediğiniz karakteri belirleyin ve hızlı bir şekilde oyunu oynamaya başlayın.

   m1.jpg

  2. MapleStory M açık dünyada oynanabilen bir oyundur. Canavarlarla savaşın ve MapleStory fantastik dünyasını keşfedin.

   m2.jpg

  3. Klasik MapleStory oyununda bulunmayan “Ruh Sistemi Güncellemesi” özelliğiniAndroid cihazınızdaki MapleStory M oyununda oynayabilirsiniz.

   m3.jpg
Facebook yorumları