MAPS.ME (Android) 9.4.7

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz internet gerektirmeyen navigasyon uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  81 MB
  Sürüm:
  9.4.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Mycom
  MAPS.ME, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz navigasyon uygulamasıdır. Bugün kullandığımız navigasyon uygulamalarının çoğunun çeşitli amaçlar için bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır. Çoğu zaman sadece seçilen rota boyunca trafik hakkında bilgi almak içindir, ancak gerekli haritaları gerçek zamanlı olarak indirmek için de olabilir. MAPS.ME uygulaması internet erişimi gerektirmez ve hemen hemen tüm dünya için sürüş, yürüyüş ve bisiklet navigasyonu desteği ile birlikte gelir. İlgi çekici yerler veya yürüyüş parkurları gibi diğer öğeler de mevcuttur. Doğrudan uygulamadan otel rezervasyonları yapabilir veya konumunuzu sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. MAPS.ME uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. MAPS.ME uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.
  3. MAPS.ME uygulamasındaki rehberleri kullanarak bulunduğunuz konumdaki gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. MAPS.ME uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. MAPS.ME uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için MAPS.ME Nasıl İndirilir?

  MAPS.ME indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza MAPS.ME indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için MAPS.ME Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz MAPS.ME uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. MAPS.ME uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için MAPS.ME Nasıl Kullanılır?

  1. MAPS.ME cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. MAPS.ME uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra tüm dünyada kullanabileceğiniz hazır bir harita cihazınıza otomatik olarak yüklenmektedir. MAPS.ME uygulamasını herhangi bir internet bağlantısına gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m1.png

  2. MAPS.ME uygulamasını internet bağlantınızın olmadığı bölgelerde de kolaylıkla çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

   m2.png

  3. MAPS.ME uygulamasını kullanarak bulunduğunuz şehirdeki otelleri harita üzerinden görüntüleyebilir ve otellerden rezervasyon yapabilirsiniz.

   m3.png

  4. MAPS.ME uygulamasındaki ücretsiz gezi rehberlerini kullanarak bulduğunuz şehirdeki önemli ve gezmeye değer yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   m4.png

  5. MAPS.ME uygulamasında haritalar üzerinden istediğiniz bir yeri işaretleyebilirsiniz. İşaretlediğiniz yerlere hızlı bir şekilde navigasyon başlatabilirsiniz.

   m5.png
Facebook yorumları