MARVEL Contest of Champions bilgisayara indir 22.0.0

Play Store üzerinde bulunan MARVEL Contest of Champions oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  94 MB
  Sürüm:
  22.0.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kabam Games
  MARVEL Contest of Champions bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarda oynanabilen MARVEL Contest of Champions oyununu bilgisayarınızdan da kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. MARVEL Contest of Champions bilgisayara indirmek ücretsizdir.
  2. MARVEL Contest of Champions oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. MARVEL Contest of Champions bilgisayardan oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara MARVEL Contest of Champions Nasıl İndirilir?

  MARVEL Contest of Champions bilgisayara indirmek için LD Player programını kullanabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz LD Player programının kurulumunu gerçekleştirerek MARVEL Contest of Champions oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


  Bilgisayara MARVEL Contest of Champions Nasıl Kurulur?

  1. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirme işlemi gerçekleşen LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player programının kurulumunu başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. Bilgisayardan MARVEL Contest of Champions oynamak için LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. LD Player programının kurulumunun yapılabilmesi için gerekli dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   ld2.png

  3. LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  4. LD Player programına MARVEL Contest of Champions oyununu indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer bir Gmail hesabınız yoksa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

   ld4.png

  Bilgisayardan MARVEL Contest of Champions Nasıl Oynanır?

  1. LD Player programını kullanarak Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına MARVEL Contest of Champions yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  2. MARVEL Contest of Champions oyununu Yükle butonuna tıklayarak LD Player programı aracılığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  3. MARVEL Contest of Champions bilgisayardan oynamak için LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirdiğiniz MARVEL Contest of Champions oyununa giriş yapın. MARVEL Contest of Champions oyununu bilgisayarınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları