MARVEL Contest of Champions indir (Android) 22.0.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz MARVEL oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  94 MB
  Sürüm:
  22.0.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Kabam Games
  MARVEL Contest of Champions, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MARVEL oyunudur. MARVEL Contest of Champions oyunu üzerinde en sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötülerle destansı bir dövüş yapabilirsiniz. Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve daha fazla Marvel karakterini kulanabileceğiniz Contest The Champions oyununu Android cihazınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyun üzerinde kendinize bir takım toplayın ve Ultimate Marvel Şampiyonu olmak için dövüşlerinizi başlatın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. MARVEL Contest of Champions oyununu Android cihazlarınıza indirmek ücretsizdir.
  2. MARVEL Contest of Champions oyunu üzerinde bulunan etkinlikleri tamamladıkça farklı MARVEL karakterlerine sahip olabiliyorsunuz.
  3. MARVEL Contest of Champions oyununu arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. MARVEL Contest of Champions oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  MARVEL Contest of Champions Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza MARVEL Contest of Champions indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirecektir. Oyunu Android cihazınıza Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  MARVEL Contest of Champions Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz MARVEL Contest of Champions oyununun Android cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan MARVEL Contest of Champions logosuna dokunarak uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  MARVEL Contest of Champions Nasıl Oynanır?

  1. MARVEL Contest of Champions oyununu oynamak için Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Contest of Champions uygulamasına giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra yapacağınız deneme dövüşü ile oyunun nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz. Oyunda belirli bir seviyeye ulaşıncaya kadar size verilen yönlendirmeleri takip ederek karakterlerinizi ve takım dizilişlerinizi nasıl yöneteceğinizi öğrenebilirsiniz.

   m1.jpeg

  2. Avengers Tower, Oscorp, The Kyln, Wakanda, The Savage Land, Asgard, S.H.I.E.L.D. gibi Marvel Evrenini kapsayan ikonik yerlerde çok sayıda kahraman ve kötü adamla savaşabilirsiniz.

   m2.jpeg

  3. Güçlü kahraman ve kötülüklerden oluşan bir takım kurabilirsiniz. (Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Yıldız Efendisi, Gamora, Örümcek Adam, Ölü Havuz, Magneto ve Kış Askeri).

   m3.jpeg

  4. Ekip üyeliğine ve Marvel Comics'in sayfalarından alınan ilişkilere dayanarak sinerji bonusları almak için kahraman ve kötülük ekiplerini akıllıca topla, seviye atla ve yönet.

   m4.jpeg
Facebook yorumları