Master VPN indir (Android) 6.6.8

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,4 MB
  Sürüm:
  6.6.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Innovative Connecting
  Master VPN, Android cihazlarınızda tüm uygulamalarda ve internet üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz mobil VPN uygulamasıdır. Master VPN uygulaması ile internet üzerinde erişime kısıtlı olan uygulamalara ve web sitelerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Master VPN uygulamasını kullanmak ücretsizdir.
  2- Master VPN
  uygulamasının üzerinde yer alan ücretsiz bağlantı sağlayabileceğiniz ülkelerin internet hızları gayet yüksektir. Master VPN uygulaması aracılığı ile erişim sağlayamadığınız içeriklere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Master VPN uygulaması üzerinde reklam bulunmaktadır.
  2- Master VPN uygulaması bazı alt Android sürümüne sahip cihazları desteklememektedir.
  3- Master VPN uygulaması üzerinde yer alan tüm ülkeleri kullanabilmek için uygulamanın VIP özelliğini satın almanız gerekmektedir.

  Master VPN indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Master VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Google Play Store’a yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinde yer alan Yükle butonuna tıklayın. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi başlayacaktır.

  Master VPN kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden indirmesini tamamladığınız Master VPN uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.

  Master VPN nasıl kullanılır?

  Master VPN uygulamasını Android cihazınıza kurulum işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamaya ilk kez giriş yaptığınızda Master VPN gizlilik sözleşmesini kabul etmek için I Agree yazısına dokunun. Master VPN uygulamasını kullanabilmeniz için gizlilik sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.

  v1.jpg

  Uygulama üzerinde 7 günlük bir deneme süresi ile gelmektedir. Bu 7 günlük deneme süresi içerisinde uygulama üzerinde bulunan tüm ülkeler üzerinden VPN bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz. 7 günlük deneme süresinin tamamlanmasının ardından bağlantı sağlayabileceğiniz ülkelerin sayısı yarı yarıya düşmektedir.

  v2.jpg

  Master VPN uygulaması üzerinden VPN bağlantısını sağlamak için uygulamanın ana ekranında yer alan GO butonuna dokunarak VPN bağlantısı sağlayabilirsiniz. VPN bağlantısını gerçekleştirdiğiniz zaman otomatik olarak uygulama üzerindeki en hızlı ülkeye bağlantı sağlayacaksınız.

  v3.jpg

  VPN Servers bölümünde bağlantı sağlayabileceğiniz ücretsiz ve ücretli ülkeleri görüntüleyebilirsiniz. Select the fastest server seçeneğine tıklayarak VPN Master uygulaması üzerinde yer alan en hızlı ülkenin otomatik olarak seçilmesini sağlayabilirsiniz.

  v4.jpg
Facebook yorumları