MAX Optimizer (Android) 1.10.2

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz optimizasyon uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,7 MB
  Sürüm:
  1.10.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ONE App
  MAX Optimizer, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sistem düzeltme uygulamasıdır. MAX Optimizer uygulaması üzerinde bulunan gereksiz dosya temizleyici, antivirüs, önbellek temizleyici ve cihaz hızlandırıcı gibi özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. MAX Optimizer uygulaması sayesinde Android cihazınızın performansını yükseltebilirsiniz. Ayrıca MAX Optimizer uygulamasında bulunan antivirüs ve uygulama kilitleme özelliği sayesinde cihazınızda üst düzey güvenlik sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. MAX Optimizer uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. MAX Optimizer uygulaması, birden fazla uygulamanın yapacağı işlemi tek başına gerçekleştirmektedir.
  3. MAX Optimizer uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazlarınızda herhangi bir internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur. Uygulamayı çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. MAX Optimizer uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamları kaldırabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  MAX Optimizer Nasıl İndirilir?

  MAX Optimizer uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak MAX Optimizer uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  MAX Optimizer Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz MAX Optimizer uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. MAX Optimizer uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınız üzerinde başlatmanız yeterli olacaktır.


  MAX Optimizer Nasıl Kullanılır?

  1. MAX Optimizer uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. MAX Optimizer uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “TARA” butonuna dokunarak Android cihazınızda bulunan tüm dosya ve uygulamaların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   m1.png

  2. MAX Optimizer uygulamasında gerçekleştireceğiniz tarama işleminin sonucunda Android cihazınızda bulunan hataların tümü otomatik olarak düzeltilecektir. Uygulamanın ana ekranında bulunan Hızlandır, Temizle ve Güvenlik gibi butonları kullanarak uygulamanın sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

   m2.png
Facebook yorumları