MaxLauncher 1.19.0.0

Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı veya programı hızlıca başlatmanızı sağlayan yazılım

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,2 MB
  Sürüm:
  1.19.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  madproton
  MaxLauncher, bilgisayarınızda bulunan herhangi bir dosya, uygulama veya program için kısayol tuşu kombinasyonları oluşturarak hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. MaxLauncher, her bilgisayar kullanıcısının çalışmasını kolaylaştırmak, sık kullanılan klasörlere ve sık kullanılan dosya ve belgelere tek tıklamayla erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Onun yardımıyla, tüm kısayollarınızı masaüstünü veya görev çubuğunu karıştırmadan basit bir pencereye yerleştirebilirsiniz. MaxLauncher, bilgisayarınızdaki her bir dosya, uygulama ve programa düğme atayarak en fazla on kısayol oluşturabileceğiniz kullanışlı bir arayüz görüntüler. Yeni bir kısayol düzenleme, sağ tıklatma menüsünde belirtilen seçenek seçilerek veya bir program veya klasörü mevcut düğmelerden birine sürükleyip bırakarak gerçekleştirilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. MaxLauncher indirmek ücretsizdir.
  2. MaxLauncher programını kullanarak aktif hale getireceğiniz pencerenin konumunu ve boyutunu yapılandırabilirsiniz.
  3. MaxLauncher programında kullanıcılar uygulamanın adını özelleştirebilir ve ek yürütme bağımsız değişkenleri ayarlayabilirler.

  Programın Eksi Yönleri

  1. MaxLauncher sadece önceden tanımlanmış seçenekler sunar, size pencere konumunu ve boyutunu tam olarak istediğiniz gibi kişiselleştirme özgürlüğü vermez.

  MaxLauncher Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara MaxLauncher indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye MaxLauncher indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  MaxLauncher Nasıl Kurulur?

  1. MaxLauncher kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   m1.PNG

  2. Bilgisayara MaxLauncher kurulumunu gerçekleştirmeden önce programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   m2.PNG

  3. PC’ye MaxLauncher kurulumu için istenilen tüm işlemleri yerine getirmenizin ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   m3.PNG

  4. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   m4.PNG

  MaxLauncher Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından MaxLauncher programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. MaxLauncher programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden “New file” butonuna tıklayarak yeni bir buton dizilimi oluşturun.

   m5.PNG

  2. MaxLauncher programında yeni bir buton dizilimi oluşturduğunuzda bu butonlara atamak istediğiniz dosyanın, programın veya uygulamanın kısayolunu sürükle bırak işlemini kullanarak MaxLauncher programına ekleyebilirsiniz.

   m6.png

  3. MaxLauncher programına eklediğiniz dosya, program veya uygulamayı seçtiğiniz tuşa tıklayarak hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Bu pencere üzerinden kaldırmak istediğiniz herhangi bir programa, uygulamaya veya dosyaya sağ tık yaparak “Delete” seçeneğini kullanabilirsiniz.

   m7.png
Facebook yorumları