MediaCoder 0.8.58

Bilgisayarınızdaki kullanabileceğiniz ücretsiz medya kodlayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  78,5 MB
  Sürüm:
  0.8.58
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  MediaCoder
  MediaCoder, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz medya dosyalarını basit ve sezgisel bir arayüzde toplayan evrensel bir ses ve video kodlayıcıdır. MediaCoder çeşitli ses ve video formatları arasında dönüşüm sağlar. Program, modern oynatma cihazlarının medya formatı gereksinimlerine uyacak şekilde dosyaları kodlamak için kullanışlı hale getirir. MediaCoder programının desteklediği dosya formatlarının listesi ise şu şekildedir: Giriş için MPG, VOB, AVI, RMVB, MOV, MP4, MP3, OGG, AAC, WAV formatları ve çıkış için ise AVI, MKV, MP4, Xvid, DivX, H.264, MPEG formatlarıdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. MediaCoder programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. MediaCoder programı çok çeşitli parametre seçeneklerine sahiptir. Bu parametreleri bilgisayarınızdaki medya dosyalarına kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
  3. MediaCoder programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. MediaCoder programında gerçekleştireceğiniz bazı işlemler çok fazla zamanınızı alabilir.

  MediaCoder Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza MediaCoder indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza MediaCoder indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  MediaCoder Nasıl Kurulur?

  1. MediaCoder programını bilgisayarınıza kurmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki lisans sözleşmesini okuyun ve ardından kabul etmek için “I Agree” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   m1.png

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra MediaCoder programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m2.png

  3. PC’ye MediaCoder kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri başarılı olarak yerine getirmenizin ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   m3.png

  4. Bilgisayara MediaCoder kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   m4.png

  MediaCoder Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz MediaCoder programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. MediaCoder programına giriş yaptıktan sonra düzenlemek istediğiniz dosyayı programın sol üst kısmında yer alan “Add” butonuna tıklayarak programa ekleyebilirsiniz.

   m5.png

  2. Düzenlemek istediğiniz dosyayı MediaCoder programına ekledikten sonra aşağıdaki görselde kırmızı ile işaretlenmiş olan menüyü kullanarak programın sahip olduğu özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m6.png

  3. MediaCoder programını kullanarak bilgisayarınızdaki medya dosyalarına uyguladığınız düzenleme işlemini “Start” butonuna tıklayarak başlatabilirsiniz.

   m7.png

  4. MediaCoder programında uyguladığınız düzenleme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Düzenleme işlemi tamamlanana kadar MediaCoder programının bilgisayarınızın arka planında çalışmasını sağlayabilirsiniz.

   m8.png

  5. MediaCoder programında düzenleme işlemi uyguladığınız dosya, yeni bir dosya olarak oluşturulur. Bu özellik mevcut dosyanın orijinalliğini bozulmasını engeller. Yeni oluşturulan dosyayı direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m9.png
Facebook yorumları