MediaMonkey indir 4.1.23.1881

Bilgisayarınızda bulunan medya dosyalarını yönetebileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,5 MB
  Sürüm:
  4.1.23.1881
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ventis Media
  MediaMonkey, bilgisayarınızda bulunan medya dosyalarını oynatmanızı sağlayan ücretsiz medya programıdır. MediaMonkey programını kullanarak farklı uzantılara sahip olan ses, video, fotoğraf, GIF vb. medya dosyalarını kolaylıkla oynatabilirsiniz. MediaMonkey programını piyasaya süren firma olan Ventis Media, MediaMonkey programı için koleksiyonerlerin mutlaka kullanması gereken program şeklinde bir açıklama yapmıştır. Öyle ki program üzerinden açmış olduğunuz ses ve video dosyalarını puanlama ve sınıflandırma yöntemi sayesinde kendi bilgisayarınız üzerinde bir koleksiyon oluşturabiliyorsunuz. Tür, Tarz, Sanatçı, Yıl, Puan vb. gibi özelliklere göre ses ve video dosyalarını kolaylıkla sınıflandırabilirsiniz. Bu özellik sizin dosyalarınıza erişim kolaylığınızı artıracaktır.

  Programın Artı Yönleri

  1- MediaMonkey programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Sekme açma özelliği sayesinde MediaMonkey programı üzerinde birden fazla medya dosyasını aynı anda yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- MediaMonkey programı üzerinde bulunan tüm özellikleri kullanmak isterseniz programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- MediaMonkey üzerinden herhangi bir video dosyasını oynatırken görüntüde nadiren kalite kaybı yaşanabiliyor.

  MediaMonkey indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza MediaMonkey indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  MediaMonkey kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz MediaMonkey programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından OK butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  media1.png

  Kurulumu başlattıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  media2.png

  Bilgisayarınıza MediaMonkey kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için kurulum penceresinde karşılaşacağınız lisans sözleşmelerini okuyun. Eğer onaylıyorsanız Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  media3.png

  MediaMonkey kurulumu için gerekli tüm şartları yerine getirdikten sonra programın bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  media4.png

  MediaMonkey kurulumu tamamlandıktan sonra kurulum penceresi üzerinde bulunan Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. MediaMonkey programı kurulumu tamamlancaktır.

  media5.png

  MediaMonkey nasıl kullanılır?

  MediaMonkey programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak başlatılacaktır. Program başlatıldıktan sonra karşınıza aşağıdaki arayüz gelecektir. Bu arayüz üzerinden MediaMonkey programının yapabileceği işlemleri okuyabilirsiniz.

  media6.png

  MediaMonkey programı üzerinde herhangi bir dosya açmak istediğiniz zaman sol üst kısımda bulunan File yazısına tıklayın ve daha sonrasında açılacak menü üzerinde bulunan Open URL or File… butonuna tıklayın.

  media7.png

  Open URL or File.. butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden açmak istediğiniz medya dosyasını bilgisayarınız üzerinden bulabilir veya herhangi bir URL yapıştırarak o medya dosyasını MediaMonkey programı üzerinde açabilirsiniz. URL dosyası açmak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  media8.png
Facebook yorumları