MEGAsync indir 3.6.0

Bilgisayar üzerinden ücretsiz bulut depolama işlemi yapabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  27,5 MB
  Sürüm:
  3.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MEGA
  MEGA bulut depolama uygulamasını kullanmak hızlı ve basittir. İhtiyacınız olan tek şey çalışan bir e-posta adresidir ve birkaç dakika içinde 50 GB'lık ücretsiz depolama alanına sahip olursunuz. Bu, çoğu bulut depolama sağlayıcısının ücretsiz bir plan üzerinde sunduğundan daha fazladır. Pro hesaplar mevcuttur ve rakiplerinden daha ucuzdur - örneğin, aylık 9.99 EUR karşılığında 1 TB depolama alanı elde edebilirsiniz.

  Hesap bilgilerinizi gösteren sayfa son derece basit ancak bilgilendirici. Bir bakışta bilmeniz gereken her şeyi sunar ve bir Pro hesabına yükseltmek istiyorsanız hızlı karar vermeyi sağlar.

  Dosyalarla çalışmak (ve paylaşmak) basittir, sağ tıklamayla ihtiyacınız olan seçenekleri sunar:

  Günümüzde bulut depolama hizmetleri, ortalama bilgisayar kullanıcısının günlük iş akışında depolama hizmeti açısından kullanımı gerekli bir programdır. Mega bulut depolama, küresel bir kitleye daha da çekici hale getirmek için, içerik oluşturucuları çeşitli dillere çevirdi ve kullanımı daha kolay hale getirdi.

  Mega bulut depolama servisini bilgisayarımız üzerinden kullanmak için ilk olarak kurulum dosyasını indirmek için sitesine giriş yapıyoruz. Daha sonra kırmızı kare içerisinde gösterilen Free Download butonuna tıklıyoruz. Kurulum dosyası otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır.

  mega1.png

  Masaüstüne indirdiğimiz kurulum dosyasını çalıştırıyoruz. Çalıştırdığımız kurulum dosyası ilk olarak bize kullanacağımız dili seçmemizi sağlıyor. İnternet sitesi İngilizce olmasına rağmen uygulamanın dil seçiminde Türkçe dili bulunmakta.

  mega2.png

  Dil seçimini yapıp ilerledikten sonra kurulum işlemine Türkçe olarak devam ediyoruz. Bu kısımda İleri butonuna tıklıyoruz.

  mega3.png

  Ardından kurulum işlemi aşağıdaki görselde göreceğiniz gibi başlıyor. Kurulum bitene kadar kurulum ekranını kapatmaya çalışmayın.

  mega4.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Bitir butonuna tıkladığınız zaman program otomatik olarak açılacaktır.

  mega5.png

  Program ilk açıldığı zaman mutlaka yedekleme yapılacak hesabın girişini yapmak zorundasınız. Daha önce bir MEGA hesabına sahipseniz Oturum Aç butonuna tıklayın. Eğer programı ilk kez kullanıyorsanız Hesap oluştur butonuna tıklayın.

  mega6.png

  Hesap oluştur butonuna tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki görselde göreceğiniz ekran gelecektir. Sadece isminiz, mail adresiniz ve şifreniz ile hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ileri butonuna tıklayınız.

  mega7.png

  MEGA’ya kayıt olduktan sonra sizi internet tarayıcısı üzerinden satın alabileceğiniz alan paketlerini sunar. Herhangi bir paket satın almadıysanız kullanabileceğiniz alan ÜCRETSİZ 50 GB paketidir.

  mega8.png

  Masaüstüne kurulmuş olan MEGAsync uygulamasını açtığınızda karşınıza aşağıdaki uygulamanın ana ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinden detaylı olarak ayarlara ulaşabilirsiniz. Program üzerinde hazır gelen ayarlar sizin için en doğru ayarlardır. Bu yüzden ayarlar konusunda pek değiştirme yapmanızı önermiyoruz.

  mega9.png


  MEGA bulut depolama sistemini bilgisayarınız üzerinden sanki ekstra bir diske sahipmişsiniz gibi kullanabilirsiniz. Bilgisayarım > Belgeler kısmına geldiğiniz zaman MEGA kısmına dosyalarınızı sürükleyerek veya kopyala - yapıştır işlemi ile dosyalarınızı MEGA üzerine yedekleyebilirsiniz. İnternet erişimine sahip olduğunuz her an dosyalarınız otomatik olarak MEGA sunucuları üzerine yedeklenir. Bu işlem sayesinde dosyalarınıza her an her yerden erişebilirsiniz.

  mega10.png
Facebook yorumları