Memory Optimizer Pro 2.1.4

Bilgisayarınızın RAM'ini tek tuşla optimize etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,8 MB
  Sürüm:
  2.1.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Softorino
  Memory Optimizer Pro, bilgisayarınızın sistem belleğini optimize etmenize yardımcı olan bir programdır. Memory Optimizer Pro, bilgisayarınızın fiziksel bellek kullanımını renkli grafikler aracılığıyla size gösterir ve bilgisayarınızın belleğini sadece tek bir tuşla temizleyebilirsiniz. Memory Optimizer Pro, sadece önbelleğe alınmış verileri kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda ayrılmış ve kullanılmış belleği de en iyi duruma getirir. Kısacası Memory Optimizer Pro, bilgisayarınızın hızlı, sorunsuz ve kararlı çalışmasını sağlamak için mükemmel bir çözümdür.

  Programın Artı Yönleri

  1. Memory Optimizer Pro indirmek ücretsizdir.
  2. Memory Optimizer Pro, çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı sadece tek bir buton ile yönetebilirsiniz.
  3. Memory Optimizer Pro programını kullanarak bilgisayarınızın performansında önemli ölçüde artış yaşayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Memory Optimizer Pro programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Memory Optimizer Pro Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Memory Optimizer Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Memory Optimizer Pro indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Memory Optimizer Pro Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Memory Optimizer Pro kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresinde yer alan “I accept the license agreement and privacy policy” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   m1.PNG

  2. Memory Optimizer Pro programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirmeden önce “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install Now” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   m2.PNG

  Memory Optimizer Pro Nasıl Kullanılır?

  1. Memory Optimizer Pro programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Memory Optimizer Pro programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki renkli grafikler aracılığıyla bilgisayarınızdaki mevcut bellek kullanımını görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın bellek performansını optimize etmek için ise Memory Optimizer Pro programının ana penceresi üzerinde yer alan “Recover Free Memory” butonuna tıklayın.

   m3.PNG

  2. Memory Optimizer Pro programındaki “Recover Free Memory” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızın bellek performansı sadece saniyeler içerisinde optimize edilecektir. Programı kullanmaya devam etmek için açılacak pencereyi kapatabilirsiniz.

   m4.PNG
Facebook yorumları