Memrise (Android) 2.94

Android cihazlarınızdan farklı dilleri öğrenmenizi sağlayan bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,5 MB
  Sürüm:
  2.94
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Memrise
  Memrise, Android cihazlarınızda belirli görevleri tamamlayarak eğlenceli bir şekilde dil öğrenmenizi sağlayan uygulamadır. Yeni bir dil öğrenmek oldukça zor olabilir ve özellikle de eğitimin adımlarını takip etmek kolay bir iş değildir, Ancak Memrise, görevleri tamamlayarak yeni bir dil öğrenmenin yeni bir yolunu sunar ve böylece tüm öğrenme sürecini daha eğlenceli hale getirir. İngilizce, Çince, Japonca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, İsveççe, Norveççe ve Danca da dahil olmak üzere uygulama içinde mevcut birçok seçenek arasından seçim yapabilir ve öğrenmeye başlayabilirsiniz. Uygulama, metinden konuşmaya şeklinde eğitim verebilir ve böylece kelimeleri nasıl telaffuz edeceğinizi öğrenebilirsiniz. Başlangıç ve yetenekli olmak üzere iki dil seviyesinden seçim yapabilirsiniz. Memrise, cümleler oluşturmak ve daha hızlı öğrenmek için sınavlar ve araçlarla doludur. Dersler için hatırlatıcılar ayarlayabilir, uygulamadaki diğer kullanıcılara meydan okuyabilir ve çeşitli ödüller alabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Memrise uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Memrise uygulamasındaki eğitiminizi uygulamanın gelişmiş özellikleri sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz.
  3. Memrise uygulamasında hatırlatıcı özelliğini aktif ederek eğitiminizi hiçbir zaman kaçırmazsınız.
  4. Memrise uygulamasını Android cihazınızda internet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Memrise uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Memrise Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Memrise indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasındaki Yükle butonunu kullanarak Memrise indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Memrise Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasından Memrise indirme işlemi tamamlandıktan sonra Memrise kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Memrise Nasıl Kullanılır?

  1. Memrise uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Memrise uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilk önce kendi ana dilinizi seçin ve ardından öğrenmek istediğiniz dili seçerek uygulamayı kullanmaya başlayın. Öğrenmek istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra o dil hakkında ne kadar bilginiz olduğunu test edebilir ve eğitiminizin zorluk derecesini kendiniz belirleyebilirsiniz.

   m1.png

  2. Memrise uygulamasındaki sesli video klipler sayesinde öğreneceğiniz dildeki sesli anlama becerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

   m2.png

  3. Memrise uygulamasındaki görevleri düzenli olarak yerine getirdiğinizde eğitim aldığınız dili belirli bir zaman sonra kendi diliniz gibi anlamaya ve konuşmaya başlayabilirsiniz.

   m3.png

  4. Memrise uygulamasındaki eğitimleri alarak yazılı dil becerinizi de geliştirebilirsiniz.

   m4.png
Facebook yorumları