Memu indir 5.6.2

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz android tarayıcı programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  5.6.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Microvirt
  Memu, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz Android tarayıcı programıdır. Memu android emulatör programı sayesinde Android cihazlarınızda kullandığınız mobil uygulamaları ve mobil oyunları hızlı bir şekilde bilgisayarınız üzerinden de kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Memu programını indirmek ücretsizdir.
  2- Memu
  programı aracılığı ile Google Play Store üzerinde bulunan tüm Android uygulamaları ve oyunları kolaylıkla indirebilirsiniz.
  3- Memu, Android tarayıcı programları arasında en hızlı şekilde kullanabileceğiniz programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Memu Android tarayıcı programını bilgisayarınız üzerinden stabil olarak kullanabilmeniz için bilgisayarınızın RAM’i yüksek olması gerekmektedir. Düşük RAM boyutuna sahip olan bilgisayarlarda Memu tarayıcısını kullanırken zorluk yaşayabilirsiniz.
  2- Memu programı üzerinden mobil oyunları oynarken bilgisayarınızda donma ve kasma gibi problemleri yaşayabilirsiniz.

  Memu indirme nasıl yapılır?

  Memu programını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Memu kurulum nasıl yapılır?

  Memu kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde bulunan “Install Now” butonuna tıklayın.

  m1.png

  Kuruluma başlamadan önce Memu android tarayıcı programının gerekli lisans sözleşmelerini okuyun ve kabul etmek için Accept butonuna tıklayın. Yazılım sözleşmesini kabul etmediğiniz taktirde Memu android tarayıcı programının kurulumunu gerçekleştiremezsiniz.

  m2.png

  Memu android tarayıcı programının normal boyutu yaklaşık 300 MB civarında olacaktır. Kurulum dosyasını 2,5 MB olarak indirdikten sonra Memu kurulumunu gerçekleştirirken karşıdan yükleme işlemi gerçekleştirilecektir. Bu indirilecek olan dosyanın boyutu 284 MB civarındadır. Karşıdan yükleme işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın.

  m3.png

  Memu kurulumu tamamlandıktan sonra kurulumu tamamlamak için Finish butonuna tıklayın. Memu android tarayıcı programının kurulum işlemi tamamlanacaktır.

  m4.png

  Finish butonuna tıkladıktan sonra Memu android tarayıcı programının kurulum işlemi tamamen bitecektir. Memu android tarayıcı programını çalıştırmak için Launch Now butonuna tıklayın. Memu programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  m5.png

  Memu nasıl kullanılır?

  Memu programının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinden Memu programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Play Store yazısına tıklayarak Google Play Store üzerinden dilediğiniz uygulama ve mobil oyunu Memu android tarayıcı programı üzerine indirip oynayabilirsiniz.

  m6.png
Facebook yorumları