Microsoft Edge (Android) 45.02.4

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli ve güvenli bir internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  81,5 MB
  Sürüm:
  45.02.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Microsoft
  Microsoft Edge, hızlı ve güvenli bir şekilde internette gezinmenizi sağlayan ücretsiz bir Android tarayıcısıdır. Microsoft Edge uygulamasını Windows işletim sisteminizdeki Edge tarayıcısı ile senkronize ederek kullanabilirsiniz. Microsoft Edge mobil sürümünde kullanıcıların mobil ve bilgisayar platformlarındaki tüm verilerini senkronize etmesine izin veriyor. Kullanıcılar, iki platform eşleştirildiğinde Windows’taki çalışmalarını veya tarama deneyimlerini mobil cihazlarından da kullanabilirler. Microsoft Edge uygulaması, izleme engelleme, reklam engelleme ve özel tarama modu gibi özelliklerle çevrimiçi gizliliğinizi koruyacak araçları da ücretsiz olarak kullanmanızı sağlar. Bu özellikler sayesinde internette daha hızlı ve güvenli bir şekilde dolaşım gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Microsoft Edge uygulamasını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. Microsoft Edge uygulamasını Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınız ile senkronize ederek verilerinize her yerden kolaylıkla erişebilirsiniz.
  3. Microsoft Edge uygulamasının içeriğinin tamamını kendi isteğinize göre dizayn edebilirsiniz.

  Microsoft Edge Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Microsoft Edge indirmek içinüst kısımda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda otomatik olarak açılan Play Store üzerinden Microsoft Edge uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Microsoft Edge Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Microsoft Edge indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Microsoft Edge Nasıl Kullanılır?

  1. Microsoft Edge uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Microsoft Edge uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak arayüz üzerindeki arama bölümüne giriş yapmak istediğiniz web sitesini veya aramak istediğiniz bir kelimeyi yazarak uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m1.png

  2. Microsoft Edge uygulamasının “InPrivate” özelliğini kullanarak Android cihazlarınızdan anonim bir şekilde internette gezinti sağlayabilirsiniz. Bu özelliği kullanırken yapacağınız aramalar veya giriş yapacağınız web sitelerinden cihazınıza internet üzerinden herhangi bir veri kaydedilmez ve tarayıcıda kullandığınız veriler karşı taraflara aktarılmaz.

   m2.png

  3. Microsoft Edge uygulamasındaki düzenleme seçeneklerini kullanarak uygulamayı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde Microsoft Edge uygulamasının sahip olduğu tasarımı, arama çubuğu konumlarını, yer işaretlerini ve diğer tüm özellikleri kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

   m3.png
Facebook yorumları