Microsoft Fix it Center indir 3.5.0.41

Windows için Microsoft Sorun Giderme Aracı

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  3.5.0.41
  Dil:
  Türkçe, İngilizce
  Üretici:
  Microsoft
  Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 veya Windows 7 gibi Windows sitemlerinde sorun yaşayan kullanıcılar için Microsoft tarafından geliştirilen Fix it Center, bilgisayardaki problemleri tarayarak buluyor ve otomatik olarak düzeltiyor. Yani bu araç için Windows için Sorun Giderme Aracı diyebiliriz.

  Uyumsuz yazılımlar, güncellemesi gereken programlar gibi pek çok neden sistemde bazı sorunlara yol açmaktadır. Microsoft, Windows işletim sistemlerini onaran aracıyla otomatik olarak sorunları giderebiliyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve boyut olarak da oldukça küçük olan Fix it Center sorunları bulmakla kalmıyor, çözümleri de otomatik olarak hallediyor.

  [​IMG]

  İlerleyen zaman içerisinde daha çok sorun olabilecek hataları küçük bir işlem ile çözüyor ve sistemi optimize ediyor. Microsoft'un internet sayfası ile entegre olan bu araç bazı sorunları çözmeniz için sizi gerekli sayfaya yönlendiriyor. Çevrimiçi sayfa üzerinden kendi profilinizle giriş yaparak sorun için hem daha fazla öneri elde edebiliyorsunuz hemde aynı sorunu yaşayan kullanıcılar ile iletişime geçebiliyorsunuz.

  Fix it Center kurduktan sonra özel bir yardımcınız olmuş oluyor. Sistemdeki her ayrıntıyı tarayan yazılım raporlamalar dışında bulduğu hatalara anında çözüm üretebiliyor. Sizede sadece bu öneriyi kullanmak kalıyor. Öneriyi isterseniz uygulamayabilirsiniz. Sistemdeki temel problemleri otomatik olarak düzeltebilen Fix it Center kullanıcıların karşılaşabileceği problemleri en aza indirerek büyük bir yükden kurtarmış oluyor.

  Microsoft'un yeni çıkan işletim sistemi Windows 10 ne yazık ki kullanıcılara sorun yaşatabiliyor. Bu sorunlardan kurtulmak için Fix it Center aracını kullanabilirsiniz. Fix it Center aracını kullanarak Windows 10 Hata ve sorunlarından kurtulabilirsiniz.

  Images

  1. microsoft-fixit-center-indir.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 3.5.0.41
  Ücretsiz ve küçük bir araç olan Fix it Center sorunları bulup otomatik olarak çözüm buluyor.
Facebook yorumları