Microsoft Launcher (Android) 5.9.0.54736

Android cihazlarınızın temasını Microsoft temasına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  37 MB
  Sürüm:
  5.9.0.54736
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Microsoft Corporation
  Microsoft Launcher, Android cihazlarınızın mevcut temasını Microsoft teması ile değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Microsoft Launcher, bir Android kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği tüm gerekli olanakları sağlar ve bu, haber içeren kartları, uygun bir uygulama çekmecesini, bir arama alanını, klasörleri kullanma seçeneğini ve daha fazlasını içerir. Microsoft Launcher, telefonunuzdaki her şeyi düzenlemenize olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir. Kişiselleştirilmiş özet akışınız, hareket halindeyken takviminizi, listelerde ve Yapışkan Notlar'ı kolayca görüntülemenizi sağlar. Dijital asistanınız Cortana, her gün daha fazlasını başarmanıza yardımcı olacak. Microsoft Launcher'ı yeni giriş ekranınız olarak ayarladığınızda, en sevdiğiniz uygulamalarla yeni bir başlangıç yapabilir veya mevcut giriş ekranı düzeninizi alabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Microsoft Launcher uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Microsoft Launcher uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3. Microsoft Launcher uygulamasındaki Cortana dijital asistan günlük işlerinizde size yardımcı olmaktadır.
  4. Microsoft Launcher uygulamasını Android cihazınıza indirerek Microsoft Ofis Uygulamalarını da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Microsoft Launcher Nasıl İndirilir?

  Microsoft Launcher uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Microsoft Launcher uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Microsoft Launcher Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Microsoft Launcher uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Microsoft Launcher uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.


  Microsoft Launcher Nasıl Kullanılır?

  1. Microsoft Launcher uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Microsoft Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazınızın menüsünü ve temasını kendi isteğinize göre dizayn edebilirsiniz.

   m1.png

  2. Microsoft Launcher uygulaması sayesinde günlük hayatınızda yapacağınız işleri veya ileri tarihli etkinliklerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   m2.png

  3. Microsoft Launcher uygulamasındaki “Cortana” ismine sahip olan dijital asistan özelliğini kullanarak okunmamış kısa mesajlarınızı okuyabilir, takviminizdeki etkinliklerin hatırlatılmasını sağlayabilir ve daha fazlası için size yardımcı olabilir.

   m3.png

  4. Microsoft Launcher uygulamasını Android cihazınıza indirdikten sonra Android cihazlarınızda Microsoft Uygulamalarını da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

   m4.png
Facebook yorumları