Minecraft Earth (Android) 1.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz sanal dünya ve gerçek dünya karışımı bir oyun

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  50 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mojang
  Minecraft Earth, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Mojang tarafından insanların yapıları inşa etmelerini ve onları gerçek dünyaya yerleştirmelerini sağlayan yeni bir oyundur. Minecraft Earth, insanları sanal dünyalanın içinden alıp artırılmış gerçeklik yardımıyla gerçek dünyaya taşıyor. Minecraft Earth, normal oyunla aynı kurallara sahiptir, yine aynı şekilde insanlar her türlü ilginç yapıları inşa edebilirler ancak fark şu ki, artmış gerçeklik yardımıyla yarattıklarını gerçek dünyaya götürebilirler. Gerçek dünyada yaratırken, keşfederken ve hayatta kalırken yeni bir Minecraft boyutunu keşfedebilirsiniz. Oyunda, tüm gezegeni kapsayan inşaatçılar ve kaşifler topluluğuna katılabilir, inşaatlarınız için kaynaklar toplayabilir, artırılmış gerçeklikle kendi şehrinizi farklı yapılar ile donatabilir ve sonra bunları gerçek boyuta taşıyabilirsiniz. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak, mini maceralar için oyunu oynayan diğer kullanıcılar ile takım olabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Minecraft Earth oyununu Android cihazlara indirmek ücretsizdir.
  2. Minecraft Earth oyunu sadece bir mobil oyun değildir. Oyun, sanal ortam ve gerçek hayat ile senkronize olarak hareket etmektedir.
  3. Minecraft Earth, oyuncuların yaratıcılık becerisini geliştirmesine yardımcı olur.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Minecraft Earth oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Minecraft Earth Nasıl İndirilir?

  Minecraft Earth oyununu Android cihazınıza indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan “Yükle” butonuna dokunarak Minecraft Earth oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Minecraft Earth Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Minecraft Earth uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Minecraft Earth oyununu oynamak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Minecraft Earth Nasıl Oynanır?

  1. Minecraft Earth oyunununindirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna cihazınızın menüsündeki logoyu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Minecraft Earth oyununa giriş yaptığınızda oyundaki ilerlemenizi kaydedebilmeniz için hesap oluşturmanız gerekmektedir. Oyunda kullanacağınız hesabı oluşturduktan sonra Minecraft Earth oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Minecraft Earth oyunu, Android cihazınızın kamerasını kullanarak gerçek hayatta bulunan istediğiniz bir bölüme farklı yapılar oluşturmanızı sağlar.

   m1.png

  2. Minecraft Earth oyununda farklı bölgelere oluşturacağınız yapıları dilediğiniz zaman yeniden düzenleyebilirsiniz.

   m2.png

  3. Sonsuz bir haritada gerçekleşen Minecraft Earth oyununda farklı kaynakları toplayarak yeni yapılar oluşturabilirsiniz.

   m3.png

  4. Minecraft Earth oyununda sizinle aynı fikirde olan diğer kullanıcılar ile buluşma gerçekleştirebilir ve birlikte yapılar oluşturabilirsiniz.

   m4.png
Facebook yorumları