MiniTool Partition Wizard 11

Bilgisayarınızdaki diskleri yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  57 MB
  Sürüm:
  11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  MiniTool
  MiniTool Partition Wizard, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz harddisk yönetim programıdır. MiniTool Partition Wizard programını kullanarak bilgisayarınızdaki diski boyutlandırabilir, disk üzerindeki herhangi bir bölümü kopyalayabilir, disk üzerinde yeni bir bölüm oluşturabilir, disk üzerindeki istediğiniz bir bölümü silebilir, herhangi bir disk bölümünü formatlayabilir, disk bölümü dönüştürme işlemi yapabilir, disk bölümü gizleyebilir, sürücü ismini değiştirebilir ve disk üzerinden silinmiş olan bir bölümü kurtarabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. MiniTool Partition Wizard programını indirmek ücretsizdir.
  2. MiniTool Partition Wizard programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde diskinize uygulamak istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  3. MiniTool Partition Wizard programını kullanarak bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  4. MiniTool Partition Wizard programını bilgisayarınızda kullanabilmeniz için bilgisayarınızın internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. MiniTool Partition Wizard programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  MiniTool Partition Wizard Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara MiniTool Partition Wizard indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza MiniTool Partition Wizard indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  MiniTool Partition Wizard Nasıl Kurulur?

  1. MiniTool Partition Wizard programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencerede bulunan listeyi kullanarak MiniTool Partition Wizard programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   m1.png

  2. MiniTool Partition Wizard programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini kabul edin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m2.png

  3. Lisans sözleşmesini kabul etmenizin ardından MiniTool Partition Wizard programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m3.png

  4. PC’ye MiniTool Partition Wizard kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra kurulum penceresi üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   m4.png

  5. MiniTool Partition Wizard kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   m5.png

  MiniTool Partition Wizard Nasıl Kullanılır?

  1. MiniTool Partition Wizard programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. MiniTool Partition Wizard programına giriş yapmanızın ardından programın ana ekranında yer alan butonları kullanarak bilgisayarınızın diskine uygulamak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

   m6.png

  2. MiniTool Partition Wizard programının ana ekranında bulunan herhangi bir işleme tıkladıktan sonra aşağıdaki görselde bulunan ekrana yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinden bilgisayarınızın diskini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   m7.png
Facebook yorumları