MiniTool Power Data Recovery 8.7

Bilgisayarınızın diskinden yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  46,3 MB
  Sürüm:
  8.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  MT Solution
  MiniTool Power Data Recovery, bilgisayarınızın sabit diskinden, sürücülerin hasarlı bölümlerinden, taşınabilir disklerden veya CD/DVD’lerden veri kurtarmanızı sağlayan bir programdır. MiniTool Power Data Recovery, kurtarılabilir dosyaları tanımlamak için tüm PC'de, kayıp veya hasarlı bölümlerde, dijital ortamlarda, CD'lerde veya DVD'lerde hızlı bir tarama yapmaya davet eden sezgisel ve çekici bir arayüze sahiptir. MiniTool Power Data Recovery programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemlerinde orijinal klasör yapısı korunur ve her dosya için tarih, oluşturma ve son değişiklikle birlikte adı, boyutu, çözünürlüğü ve küçük resmi (fotoğraflar için) görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. MiniTool Power Data Recovery indirmek ücretsizdir.
  2. MiniTool Power Data Recovery programında silinmiş olan verilerin içeriğini görüntüleyebilir ve bu sayede kurtarmak istediğiniz verileri kolaylıkla seçebilirsiniz.
  3. MiniTool Power Data Recovery programı, bilgisayarınızın özellikleri ne olursa olsun çok akıcı bir şekilde çalışır ve hızlı sonuç verir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. MiniTool Power Data Recovery programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  MiniTool Power Data Recovery Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara MiniTool Power Data Recovery indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye MiniTool Power Data Recovery indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  MiniTool Power Data Recovery Nasıl Kurulur?

  1. MiniTool Power Data Recovery kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. PC’ye MiniTool Power Data Recovery kurulumunu gerçekleştirmek için açılan pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d1.PNG

  2. Bilgisayara MiniTool Power Data Recovery kurulumunu gerçekleştirirken yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.

   d2.PNG

  3. MiniTool Power Data Recovery kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   d3.PNG

  MiniTool Power Data Recovery Nasıl Kullanılır?

  1. MiniTool Power Data Recovery programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. MiniTool Power Data Recovery programını çalıştırdıktan sonra açılan arayüz üzerinden veri kurtarma işlemi uygulamak istediğiniz diski seçin ve ardından “Scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatın.

   d4.PNG

  2. Tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden silinmiş olan verileri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. Silinen verilerden kurtarmak istediklerinizi liste üzerinden belirleyin ve ardından “Save” butonuna tıklayarak kurtarma işlemini başlatın.

   d6.PNG

  4. MiniTool Power Data Recovery programında gerçekleştireceğiniz veri kurtarma işlemi sonucunda verilerin bilgisayarınızın hangi alanına kaydedileceğini seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   d7.PNG

  5. MiniTool Power Data Recovery programını kullanarak kurtardığınız verileri bilgisayarınızda seçtiğiniz alana girerek görüntüleyebilirsiniz.

   d8.PNG
Facebook yorumları