MiniTool ShadowMaker 3.1

Bilgisayarınızdaki verileri korumanıza ve verilerinizi yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  79,4 MB
  Sürüm:
  3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  MiniTool
  MiniTool ShadowMaker, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz veri koruma ve kurtarma programıdır. MiniTool ShadowMaker programı, Windows işletim sisteminizi, önemli dosyalarınızı/klasörlerinizi, seçilen bölümlerinizi ve hatta tüm diski yedekleyebilir. Yedek kopyasında, sistem çökmesi, sabit sürücü arızası ve buna benzer bir durum yaşadığınızda verileri kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz. MiniTool ShadowMaker ayrıca, bir bilgisayar önyükleme yaptığında sistemi normal durumuna geri yüklemek için önyüklenebilir bir ortam oluşturmanıza olanak sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. MiniTool ShadowMaker indirmek ücretsizdir.
  2. MiniTool ShadowMaker programı çok hızlı işlem yapmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. MiniTool ShadowMaker programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  MiniTool ShadowMaker Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara MiniTool ShadowMaker indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından MiniTool ShadowMaker indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  MiniTool ShadowMaker Nasıl Kurulur?

  1. MiniTool ShadowMaker kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında ise MiniTool ShadowMaker programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m2.PNG

  3. MiniTool ShadowMaker kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   m3.PNG

  4. MiniTool ShadowMaker kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıkladıktan sonra kurulum penceresini kapatabilirsiniz. Kurulum penceresini kapattıktan sonra MiniTool ShadowMaker programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   m4.PNG

  MiniTool ShadowMaker Nasıl Kullanılır?

  1. MiniTool ShadowMaker programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. MiniTool ShadowMaker programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden “Connect” butonuna tıklayarak kendi bilgisayarınızı yönetebilir veya IP bölümüne farklı bir bilgisayar IP numarasını girerek farklı bir bilgisayarı yönetmeye başlayabilirsiniz.

   m5.PNG

  2. MiniTool ShadowMaker programının ana ekranına giriş yaptıktan sonra program arayüzünde bulunan “SET UP BACKUP” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   m6.jpeg

  3. “SET UP BACKUP” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “Source” bölümünden bilgisayarınızda yedek almak istediğiniz dosyaların bulunduğu klasörü seçin ve ardından seçtiğiniz dosyaların yedekleneceği bölümü “Destination” butonuna tıklayarak seçin. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra sağ alt kısımda bulunan “Back up Now” butonuna tıklayarak seçtiğiniz dosyaların yedekleme işlemini başlatabilirsiniz. Yedeklenen dosyaları istediğiniz bir alana kolaylıkla aktarabilirsiniz.

   m7.jpeg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 3.1
  Oldukça başarılı bir veri koruma ve veri kurtarma programıdır. Veri kayıplarını telafi etmek için güvenle kullanabilirsiniz.
Facebook yorumları