Mobile Legends bilgisayara indir 1.3.36.349.2

Android cihazlarınızda bulunan Mobile Legends oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  98 MB
  Sürüm:
  1.3.36.349.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Moonton
  Mobile Legends bilgisayara indirme, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Mobile Legends oyununu LD Player programını kullanarak bilgisayarınızdan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Mobile Legends oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare aracılığı ile mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Mobile Legends bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Mobile Legends
  bilgisayardan oynamak ile mobil cihazlardan oynamak arasında hiçbir fark yoktur. Aksine bilgisayar üzerinden oynamak daha kolaydır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Mobile Legends uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Mobile Legends bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayara Mobile Legends indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra LD Player programı indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Mobile Legends bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek kurulum penceresi üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulumunu başlatın.

  ld1.png

  LD Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulum işleminin gerçekleşmesi için yaklaşık 260 MB boyutunda bir ek dosya indirecektir. Bu indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranından çıkış yapmamaya özen gösterin.

  ld2.png

  LD Player programının bilgisayarınıza gerekli dosyalarının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  ld3.jpg

  Bilgisayarda Mobile Legends nasıl oynanır?

  Bilgisayarınıza kurulumu tamamlanmış olan LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player programı üzerinde bulunan Play Store üzerine Gmail hesabınız ile oturum açarak Google Play Store üzerinde bulunan tüm uygulamalara bilgisayarınız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

  ld4.png

  LD Player programına Gmail hesabınız ile oturum açıktan sonra Google Play Store uygulamasına giriş yapın. Üst kısımda yer alan arama bölümüne Mobile Legends yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.png

  Mobile Legends oyununu bilgisayarınız üzerine kurulumunu gerçekleştirmek için Yükle butonuna tıklayın. Mobile Legends oyununun LD Player programı üzerine indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  ld6.png

  Bilgisayara Mobile Legends indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Eğer giriş yaptığınız Gmail hesabı üzerinde Mobile Legends oyunu üzerinde önceden giriş yaptığınız bir hesabınız varsa otomatik olarak onu oynamaya başlayabilirsiniz ancak daha önce hiç Mobile Legends oyununu oynamadıysanız yeni bir kullanıcı oluşturarak oyuna başlayabilirsiniz.

  ldHesap.jpg

  Mevcut hesabınız ile giriş yaptıktan veya yeni bir hesap oluşturduktan sonra Mobile Legends oyununu bilgisayarınız üzerinde oynamaya başlayabilirsiniz.

  ld7.jpg

  LD Player programı üzerinde bulunan Mobile Legends oyununa özel klavyeyi de kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

  ld8.png
Facebook yorumları