Mobile Legends indir (Android) 1.3.36.349.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz moba savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  98 MB
  Sürüm:
  1.3.36.349.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Moonton
  Mobile Legends, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası oyunudur. Arkadaşlarınız ile gerçek insan rakiplere karşı oynayabileceğiniz yeni 5v5 MOBA oyunu olan Mobile Legends oyunu ile tanışın. Oyun içerisinde kendi becerinize ve ilginize uygun olan kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınız ile bir takım oluşturun. Rakiplerinizi ve rakiplerinizin savunma kulelerini takımınız ile stratejik bir çalışma yürüterek yok etmeye çalışın. Oyun sonunda kimin ana kulesi yerle bir olursa o oyunu kaybeder. Oyun içerisinde rakiplerinizi ve savunma kulelerini yok ettikçe kazanacağınız altınlar ile oyun içerisinde bulunan eşyaları satın alabilir ve takımınızı daha hızlı zafere taşıyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Mobile Legends uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Mobile Legends
  oyunu strateji ve beceriye dayalı bir oyundur. Oyun içerisindeki satın almalar oyunu tamamıyla etkilememektedir.
  3- Mobile Legends sadece 10 dakika süren oyunlar ile mobil cihazlarınız üzerinde hızlı bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyundur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Mobile Legends oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Mobile Legends oyununu oynamak için telefonunuz üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Mobile Legends indirme nasıl yapılır?

  Mobile Legends ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Mobile Legends uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Mobile Legends kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden Mobile Legends indirme işlemi tamamlandıktan sonra Mobile Legends uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Android cihazlarda Mobile Legends nasıl oynanır?

  Mobile Legends oyununu oynamaya başlamak için Android cihazınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Oyuna ilk kez giriş yaptığınız zaman oyun içerisinde kullanacağınız ismi girmenizi, ülke ve cinsiyet seçimi yapmanızı isteyecektir. İstediği tüm bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra Tamam diyerek Mobile Legends oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

  m1.jpg

  Çevrimiçi 5v5 gerçek rakiplerle savaşarak onların savunma kulelerini ve rakibin ana kulesini yerle bir etmeye çalışın.

  m2.jpg

  Mobil cihazlarınız üzerinde Mobile Legends oyununu oynayarak gerçek bir MOBA haritasının keyfine varın.

  m3.jpg

  Mobile Legends oyunu üzerinde oynadığınız maçları takım arkadaşlarınız ile organize bir şekilde hareket ederek zafer elde edebilirsiniz.

  m4.jpg
Facebook yorumları