Mobile Royale bilgisayara indir 1.1.0

Android markette bulunan Mobile Royale oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  38 MB
  Sürüm:
  1.1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IGG
  Mobile Royale bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızdan ücretsiz olarak oynadığınız Mobile Royale oyununu bilgisayardan da kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Not: Bu yazımızda Mobile Royale bilgisayara indirme işleminin nasıl yapılacağı anlatılmıştır. Eğer Mobile Royale oyununu Android cihazlarınıza indirmek istiyorsanız ve oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Mobile Royale Android indir linkine tıklayarak oyunu Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Mobile Royale oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Mobile Royale
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam bulundurmamaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Mobile Royale oyununu oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Mobile Royale indirme nasıl yapılır?

  Mobile Royale bilgisayara indirmek için LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. LD Player indirmek için sayfanın başında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player programının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Bilgisayara Mobile Royale kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayara Mobile Royale indirmek için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınıza LD Player kurulumunu başlatmak için karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın.

  ld1.png

  LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işleminin yapılabilmesi için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  ld2.png

  Bilgisayarınıza kurulum işlemi için gerekli olan tüm dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yaparak Mobile Royale bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra Mobile Royale oyununu bilgisayara indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız yoksa sol alt kısımda bulunan Create Account yazısına tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınızı kullanarak giriş yaptığınız Play Store uygulaması üzerinde bulunan arama kısmına Mobile Royale yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Mobile Royale bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirmek için karşınıza çıkacak ekran üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayın. Oyunun bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  ld6.jpeg

  Bilgisayardan Mobile Royale nasıl oynanır?

  LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Mobile Royale oyununa giriş yapın. Mobile Royale oyununa giriş yaptıktan sonra eğer mevcut Gmail hesabınız ile giriş yaptıysanız mevcut Mobile Royale hesabınız ile oynamaya devam edebilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları