Mobile Royale indir (Android) 1.1.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çevrimiçi strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  38 MB
  Sürüm:
  1.1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IGG
  Mobile Royale, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur. Mobile Royale oyununu Android cihazlarınıza indirerek kendi krallığınızı oluşturabilir ve devam eden ortaçağ savaşına katılabilirsiniz. Mobile Royale, IGG tarafından size sunulan çevrimiçi strateji savaş hayranları için gerçek zamanlı bir 3D oyundur. Oyun üzerinde askerleri ve savaşçıları toplayarak ve savaşa katılabilirsiniz. En iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanarak düşmanınızı yıkın ve topluluğun kimin sorumlu olduğunu bilmesini sağlayın.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Mobile Royale indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Mobile Royale
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam bulunmamaktadır.
  3- Mobile Royale oyununda çok sayıda seçeneği kullanarak oyunu sürekli olarak oynayabilirsiniz. Kendi krallığınızı inşa ederek başladığınız oyuna farklı klanlarla ticaret yaparak devam edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Mobile Royale oyununu Android cihazınızdan oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Mobile Royale indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz Mobile Royale indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Mobile Royale oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Mobile Royale kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Mobile Royale uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Mobile Royale oyununu oynayabilmek için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  Android cihazlarda Mobile Royale nasıl oynanır?

  Mobile Royale oyununun cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Mobile Royale oyununa giriş yaptıktan sonra kendi krallığınız oluşturarak Mobile Royale oynamaya başlayabilirsiniz. Krallığınızı oluşturduktan sonra oyunun size vereceği ipuçlarını takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  m1.jpeg

  Mobile Royale oyunu üzerinde krallığınızı oluşturduktan sonra askerlerinizi eğiterek onları savaşa hazırlayabilirsiniz. Askerlerinizin seviyesini ve becerilerini oyun üzerinde elde edeceğiniz malzemeler ile geliştirebilirsiniz.

  m2.jpeg

  Geliştirdiğiniz askerlerinizi savaşa başlamadan önce nasıl bir strateji izleyeceğini ayarlayabilirsiniz. Unutmayın: Mobile Royale oyunu stratejiye bağlı bir oyundur ve sizin oyun üzerindeki stratejiniz ne kadar iyi olursa o kadar kolay galibiyet elde edersiniz.

  m3.jpeg

  Mobile Royale oyunu üzerinde bulunan topluluklara katılarak oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir veya yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  m4.jpeg

  Arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynayarak diğer topluluklara karşı savaşabilirsiniz.

  m5.jpeg
Facebook yorumları