Mobirise indir 4.8.10

Bilgisayarınız üzerinde ücretsiz web tasarımları yapabileceğiniz keyifli bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  513 KB
  Sürüm:
  4.8.10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Mobirise
  Mobirise, bilgisayarınız üzerinde ücretsiz internet sitesi tasarımları oluşturabileceğiniz bir programdır. Mobirise programını herhangi bir yazılım dili bilmeden kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda Mobirise üzerinden oluşturacağınız tasarımları ücretsiz olarak dışa aktarabilir ve kendi web sitenizin tasarımında kullanabilirsiniz. Üstelik Mobirise programı sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde kullanması çok keyifli bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1- Mobirise indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Mobirise
  programı üzerinden herhangi bir yazılım dili bilmeden web tasarım yapabilirsiniz.
  3- Mobirise bilgisayarınız üzerinde neredeyse hiç yer kaplamayacak kadar düşük boyuta sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Mobirise programı üzerinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.
  2- Programı ilk kez kullanacak kişilere programın sahip olduğu özellikler çok fazla detaylı gelebilir ancak her şey çok açık olarak belirtildiği ve arayüzü çok kullanışlı olduğu için kullanıcının programın yapısını anlaması çok fazla uzun sürmeyecektir.

  Mobirise indirme nasıl yapılır?

  Mobirise indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Mobirise indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Mobirise kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Mobirise kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden Mobirise programının bilgisayarınız üzerinden kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçtikten sonra Next butonuna tıklayın. Kurulum işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  m1.png

  Mobirise nasıl kullanılır?

  Mobirise programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Mobirise programını kullanabilmeniz için Google+ hesabınız, Facebook hesabınız veya E-Posta adresiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza çıkacak pencerede bulunan boşluğa E-Posta adresinizi giriş yapıp Login dediğiniz zaman e-posta adresinize bir şifre gelecektir. E-Posta adresinize gelen şifre ile Mobirise programına giriş yapabilirsiniz.

  m2.png

  Mobirise programına giriş yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz dil seçimini yaparak devam edebilirsiniz.

  m3.png

  Mobirise programını kullanmaya başladığınızda otomatik olarak size bir tasarım sunulacaktır. Dilerseniz bu tasarım üzerinden düzenleme işlemi gerçekleştirebilir veya yeni bir tasarım seçerek onu düzenlemeye başlayabilirsiniz. Farklı tasarımlara göz atmak için sağ alt kısımda bulunan + simgesine tıklayabilirsiniz. Oluşturduğunuz tasarımları dışa aktarmak için ise sağ üst kısımda bulunan Publish butonuna tıklayabilirsiniz.

  m4.jpg

  Program üzerinde farklı tasarımları seçerek onları düzenlemeye başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz tasarımların menü yapılarını, başlık yapılarını ve içeriklerini düzenleyebilirsiniz.

  m5.png
Facebook yorumları