Mobizen Ekran Kaydedici indir (Android) 3.6.2.8

Android cihazlarınız üzerinde ekran videosu çekmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  17 MB
  Sürüm:
  3.6.2.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MOBIZEN
  Mobizen Ekran Kaydedici, Android cihazlarınızın ekranında olan biteni video olarak kaydetmenizi sağlayan ücretsiz ekran kaydedici uygulamasıdır. Mobizen Ekran Kaydedici indirerek cihazınız üzerinde bulunan herhangi bir işlemi veya oyunu kolaylıkla video olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca Mobizen Ekran Kaydedici uygulaması üzerinden kaydettiğiniz videoları uygulama üzerinden hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Mobizen Ekran Kaydedici kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Mobizen Ekran Kaydedici
  Play Store üzerindeki en iyi ekran kaydedici uygulamadır.
  3-
  Uygulama üzerinden YouTube gibi platformlarda cihazınızın ekranını paylaşarak canlı yayın da yapabiliyorsunuz.

  4- Mobizen Ekran Kaydedici uygulamasını cihazınıza root yapmadan kullanabilirsiniz. Çoğu ekran kaydetme uygulamasında bu özellik bulunmuyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Mobizen Ekran Kaydedici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  2- Mobizen Ekran Kaydedici uygulaması Android sürümü eski olan cihazlarda çalışmamaktadır.

  Mobizen Ekran Kaydedici nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza ücretsiz Mobizen Ekran Kaydedici indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Mobizen Ekran Kaydedici uygulamasını kolaylıkla indirebilirsiniz.

  Mobizen Ekran Kaydedici nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden Mobizen Ekran Kaydedici indirme işlemi tamamlandıktan sonra Mobizen Ekran Kaydedici uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Herhangi bir kurulum işlemi yapmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Mobizen Ekran Kaydedici nasıl kullanılır?

  Mobizen Ekran Kaydedici uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatın. Uygulamayı başlattığınız zaman cihazınızın ana ekranına üzerinde M Logosu bulunan bir buton gelecektir. Bu butonu kullanarak hızlı bir şekilde kaydı başlatabilir/duraklatabilir veya kaydı tamamen bitirebilirsiniz. Tüm işlerinizi sadece küçük bir butondan yapabileceksiniz.

  m1.png

  Cihazınız üzerinden kaydetmiş olduğunuz videoyu kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Videonun kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Video Düzenleme ekranına giriş yaparak çekmiş olduğunuz videoyu açın ve videonuzu düzenlemeye başlayın. Mobizen Ekran Kaydedici uygulaması üzerinden video düzenleme işlemi çok basittir.

  m2.png

  Cihazınız üzerinde kaydedilecek olan videonun kalitesini seçerek videonun boyutunu da yönetebilirsiniz.

  m3.png

  Mobizen Ekran Kaydedici uygulaması üzerinden kaydedeceğiniz videolarda herhangi bir kalite kaybı yaşamadan istediğiniz her yerde paylaşabilirsiniz.

  m4.png

  Mobizen Ekran Kaydedici uygulamasını kullanarak canlı yayın yapmanız da mümkün. Cihazınızın ekranını ve ön kameradan kendi görüntünüzü de paylaşarak canlı yayın yapabilirsiniz.

  m5.png
Facebook yorumları