Mobizen indir 2.9

Bilgisayarınız üzerinden Android cihazınızı yönetebileceğiniz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  48,8 MB
  Sürüm:
  2.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mobizen
  Mobizen, bilgisayarınız üzerinden herhangi bir Android cihazınızı yönetmenizi sağlayan programdır. Android cihazınız nerede olursa olsun bilgisayarınız üzerinden Mobizen programı sayesinde yönetebilirsiniz. Üstelik Mobizen programını indirmek ücretsizdir.

  Programın Artı Yönleri

  1- Mobizen programını kullanmak ücretsizdir.

  2- Android cihazlarınızı bilgisayarınız üzerinden hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu özelliği sunan fazla program bulunmamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Mobizen programında ara sıra bağlantı sorunları yaşanabiliyor.

  2- Program penceresi yeniden boyutlandırılamıyor.

  Mobizen nasıl yüklenir?

  Mobizen programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Mobizen nasıl kurulur?

  Mobizen programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz Mobizen.exe dosyasını çalıştırın. Daha sonra karşınıza çıkan ekrandan Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.
  mob1.PNG


  Karşınıza çıkan ekrandan lisans anlaşmasını kabul ederek Next butonuna tıklayın.
  mob2.PNG


  Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza çıkan pencerede Finish butonuna tıklayarak kurulum ekranını kapatın.
  mob3.PNG


  Mobizen nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra masaüstüne gelen Mobizen programını çalıştırın. Karşınıza gelen ekrandan bir hesap eklemenizi isteyecek. Alt kısımda bulunan Henüz hesabım yok yazısına tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra uygulamaya giriş yapın.
  mob4.PNG


  Yönetmek istediğiniz Android cihazınızı isterseniz USB yolu ile bağlayarak ya da Google Play Store üzerinde bulunan Mobizen Mirroring uygulamasını kullanarak Android cihazınızı Mobizen sayesinde bilgisayarınız üzerinden yönetebilirsiniz.
  mobremote.png

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Mobizen Mirroring uygulaması ile bilgisayarda bulunan Mobizen uygulaması ile sadece sizin erişebileceğiniz şekilde mail adresiniz ve telefon modeli ile giriş yapabiliyorsunuz. Başka kişiler Android cihazınıza erişemiyor.
  mobbaglanti.png


  Mobizen uygulaması sayesinde bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında dosya alış-verişi yapmak da çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Dosyaları sürükleyip bırakarak hızlı bir şekilde Android cihazınıza aktarabiliyorsunuz.
  mobdosya.png


  Diyelim Mobizen programı aracılığı ile bilgisayarınıza bir telefon bağladınız. Telefon üzerine gelen aramalar, mesajlar ve bildirimler bilgisayarınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Öyle ki ekstra olarak telefon görüşmelerinizi bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  mobarama.png


  Screen Mirroring (Ekran Yansıtma) özelliği ile telefonunuzda oynadığınız oyunları bilgisayarınıza yansıtarak tam ekran olarak oynayabilirsiniz. Bu özelliğin gayet iyi çalıştığını söyleyebiliriz.
  mobekran.png

  Images

  1. mobarama.png
Facebook yorumları