Modern Strike Online bilgisayara indir 1.28.4

Android cihazlarda oynanabilen bir FPS oyunu olan Modern Strike Online PC'ye indirme yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  332 MB
  Sürüm:
  1.28.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Azur Interactive Games
  Modern Strike Online bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerekAndroid cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Modern Strike Online oyununu bilgisayarda da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Modern Strike Online bilgisayardan oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Modern Strike Online bilgisayardan oynayarakkarakterinizi daha kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz.
  3. Modern Strike Online oyununu bilgisayardan oynayarak mobil cihazlarınızda karşılaştığınız batarya probleminin önüne geçebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Modern Strike Online oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Modern Strike Online PC’den oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Modern Strike Online Bilgisayara Nasıl İndirilir?

  Modern Strike Online bilgisayara indirmek için bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Android Emülatör programı olan LD Player programını kurmanız gerekmektedir. Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza LD Player kurulum dosyası indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  Modern Strike Online Bilgisayara Nasıl Kurulur?

  1. Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   ld1.png

  2. LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin.

   ld2.png

  3. LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Modern Strike Online PC’ye indirmek için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  4. Play Store uygulamasını kullanarak Modern Strike Online bilgisayara indirmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Yeni bir Gmail hesabı oluşturmak için sol alt kısımda yer alan Create account yazısına tıklayabilirsiniz.

   ld4.png

  5. LD Player programını kullanarak giriş yaptığınız Play Store üzerinde bulunan arama kısmına “Modern Strike Online” yazarak oyuna erişim sağlayabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  6. Modern Strike Online bilgisayara indirmek için Play Store üzerinde yer alan “Yükle” butonuna tıklayın. Bilgisayara Modern Strike Online indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   ld6.jpeg
  Modern Strike Online Bilgisayardan Nasıl Oynanır?
  1. Modern Strike Online oyununun LD Player üzerinden bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. LD Player üzerinden giriş yaptığınız Modern Strike Online oyununu size verilecek yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları