Modern Strike Online indir (Android) 1.28.4

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz FPS oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  52 MB
  Sürüm:
  1.28.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Azur Interactive Games
  Modern Strike Online, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunudur. Modern Strike Online oyununda bulunan farklı oyun modlarını ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Modern Strike Online oyununu arkadaşlarınız ile bir lobi yaratarak ve en iyi askeri takımı oluşturarak oynayabilirsiniz. Modern Strike Online oyununda otomatik silahlar, tabancalar, tommy silahlar, av tüfeği, el bombaları ve roketler gibi 70 farklı silahı kullanabilirsiniz. Modern Strike Online oyununda sahip olduğunuz silahlarınızı kişiselleştirebilir, rengini değiştirebilir ve stoklardan kapsamlara kadar tüm seçenekleri elde edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Modern Strike Online indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Modern Strike Online oyununun sahip olduğu grafikler oldukça kalitelidir. Mobil cihazlarınızda FPS oyununun keyfine varabilirsiniz.
  3. Modern Strike Online oyunun arkadaşlarınız ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.
  4. Modern Strike Online oyununda ödül kazanmak ve klanınızı yükseltmek için turnuvalara katılabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Modern Strike Online oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Modern Strike Online oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Modern Strike Online Nasıl İndirilir?

  Ücretsiz olarak Modern Strike Online oyununu indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Android cihazınızda Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Modern Strike Online oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Modern Strike Online Nasıl Kurulur?

  Modern Strike Online oyununun Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın ana ekranı üzerine oluşturulacak kısayolu kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Modern Strike Online Nasıl Oynanır?

  1. Modern Strike Online oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Modern Strike Online oyununa giriş yaptıktan sonra yapacağınız deneme maçı ile oyunun nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

   m1.jpeg

  2. Modern Strike Online oyununun nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere sahip olduktan sonra hızlı bir şekilde istediğiniz savaş modu üzerinde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

   m2.jpeg

  3. Modern Strike Online oyununda bulunan yüksek kaliteye sahip olan haritalarda sınırsız olarak farklı modlarda oyun oynayabilirsiniz.

   m3.jpeg

  4. Modern Strike Online oyununda tamamlayacağınız görev ve turnuvalar sunucu elde edeceğiniz malzemeler ile silahlarınızın görünüşünü değiştirebilirsiniz.

   m4.jpeg
Facebook yorumları