Monosnap 4.1.2

Bilgisayarınızda ekran görüntüsü ve ekran videosu çekmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,9 MB
  Sürüm:
  4.1.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Farminers Limited
  Monosnap, bilgisayarınızda ekran görüntüsü yakalamanızı, düzenlemenizi ve kaydetmenizi, bağlı web kameranızla fotoğraf çekmenizi ve ekran videosu çekmenizi sağlayan basit bir programdır. Monosnap programı tüm ekranı veya özel bir alanını yakalamanızı ve elde edilen görüntüyü yerleşik bir fotoğraf düzenleyicisinde açmanızı sağlar. İkincisi, görüntüleri yeniden boyutlandırmanıza ve kırpmanıza, oklar, dikdörtgenler, çizgiler ve elipsler eklemenize, bir kalem, bir vurgulayıcı veya bulanıklaştırma aracı kullanmanıza ve metin eklemenize olanak tanır. Görüntüyü geliştirmeyi bitirdiğinizde, panoya kopyalayabilir veya bir PNG veya JPG dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Monosnap programını indirmek ücretsizdir.
  2. Monosnap programını kullanarak hem ekran görüntüleri çekebilir hem de ekran videosu kaydedebilirsiniz.
  3. Monosnap programını kısayol tuşlarını kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  4. Monosnap programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Monosnap programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Monosnap Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Monosnap indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Monosnap indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Monosnap Nasıl Kurulur?

  1. Monosnap programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Monosnap programının kurulumunu gerçekleştirebilmek için açılan pencere içerisindeki “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m1.PNG

  2. Monosnap lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   m2.PNG

  3. Bilgisayara Monosnap kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   m3.PNG

  Monosnap Nasıl Kullanılır?

  1. Monosnap programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızın sistem tepsisinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bilgisayarınızın ekranının sağ alt köşesinde çıkan “Monosnap application is already running” yazısına tıklayarak programın menüsünü aktif edebilirsiniz.

   m4.png

  2. Çıkan yazıya tıkladığınızda açılacak liste üzerinden Monosnap programının sahip olduğu özellikleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   m5.png

  3. Monosnap programını kullanarak tam ekran olarak veya istediğiniz bir alanı seçerek ekran görüntüleri alabilirsiniz.

   m6.png

  4. Monosnap programını kullanarak aldığınız ekran görüntülerini basit bir düzenleme penceresi üzerinden düzenleyebilirsiniz. Bu pencere üzerinden aldığınız ekran görüntülerine yazı yazabilir, işaret ekleyebilir, görüntü boyutunu değiştirebilir ve daha fazlasını uygulayabilirsiniz.

   m7.PNG

  5. Monosnap programını ekran videosu kaydetmek için de kullanabilirsiniz. Monosnap programında kaydettiğiniz ekran videolarını yüksek kaliteli bir şekilde görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

   m8.png
Facebook yorumları