Monster Legends bilgisayara indir 7.6.1

Play Store üzerinde bulunan Monster Legends oyununu bilgisayarda oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  7.6.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Social Point
  Monster Legends bilgisayara indirme, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Monster Legends oyununu LD Player Android Emülator programı üzerinden ücretsiz olarak bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Monster Legends bilgisayaraindirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Monster Legends
  oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3- Monster Legends oyununu bilgisayarınızda oynayarak herhangi bir şarj problemi ile karşılaşmadan sürekli olarak oynamaya devam edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Monster Legends oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Android için Monster Legends bilgisayara nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza Monster Legends indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Monster Legends oyununu LD Player Android Emülator programını kullanarak ücretsiz olarak bilgisayarınız üzerinde oynayabilirsiniz.

  Android için Monster Legends bilgisayara nasıl kurulur?

  Bilgisayarınız üzerinden Monster Legends oyununu oynamak için LD Player programını kurmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızda LD Player kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın.

  ld1.png

  Monster Legends oyununu bilgisayarınız üzerinden oynamak için LD Player programının kurulumunun tamamlanması gerekmektedir. LD Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulumu tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın.

  ld2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra LD Player programı bilgisayarınız üzerinden otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player üzerinde bulunan Google Play Store üzerinden Monster Legends oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Monster Legends oyununu bilgisayarınıza indirmek için LD Player programı üzerinden Google Play Store uygulamasına giriş yapın. Play Store uygulamasını kullanabilmek için Gmail hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer Gmail hesabınız yoksa Create Account yazısına tıklayarak Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile LD Player programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan Arama bölümüne Monster Legends yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.png

  Monster Legends oyununu Google Play Store üzerinden Yükle butonuna tıklayarak LD Player Android Emülatör programına indirebilirsiniz.

  ld6.png

  Android için Monster Legends bilgisayardan nasıl oynanır?

  Monster Legends oyununu bilgisayardan oynayabilmek için LD Player programına kurduğunuz Monster Legends oyununa giriş yapın. Eğer daha önce Monster Legends oyununu bağlı bulunduğunuz Gmail hesabı üzerinden oynadıysanız varolan hesabınıza giriş yapacaksınız. Daha önce Monster Legends oyununu oynamadıysanız oyuna sıfırdan köy kurarak başlayabilirsiniz.

  ld7.jpg
Facebook yorumları